Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kolik z vas dostalo na xboxu s novym chipsetem Jasper RROD?


jeremmy

Otázka

Ahoj,chtel jsem zalozit tento thread abychom zjistili kolik z vas uz potkal rrod na Jasperu.Myslim,ze nejenom me by zajimalo,jestli se microsoftu tento krok k zamezeni rrod opravdu vyplatil.

nasel jsem na internetu zajimave srovnani s ostatnimi konzolemi.Jsou tam i nejcastejsi poruchy.

http://www.winmatrix.com/forums/index.php?/topic/25959-game-console-failure-rates-xbox-360-vs-ps3-vs-wii/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Ahoj,chtel jsem zalozit tento thread abychom zjistili kolik z vas uz potkal rrod na Jasperu.Myslim,ze nejenom me by zajimalo,jestli se microsoftu tento krok k zamezeni rrod opravdu vyplatil.

Myslím že RRoD na Jasperu nedostal nikdo. S tou verzí to fakt vychytali, i když počkejme až budou na trhu 2 až 3 roky, ale myslím že v cajku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja uz jsem nekde cetl,ze nekdo na Jasperu chytil RROD.Jenze to muze byt 00000,1% z konzol Jasper o proti Falconu a hlavne Zephyr (Mazec ramus!) a topil jak krava.Ten mel kamos nez mu stejne odesel :D Nejlepsi bude,az vyjde neco novejsiho nez je Jasper.(pokud se neco planuje).To uz by pak stalo za zminku.S pritelkyni jsme si nejak na Xko zvykli a hlavne pri parbe Lego her.Konecne vim co nas spolecne bavi a radi hrajem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
taky tomu neverim. Jasper je naprosto studenej pri hrani..

Naprosto studenej ?? to si jeste nemel ruku na chladici GPU po 15min provozu v dashboardu u oddeklovaneho X360 topi stejne jako ostatni Falcon, Zephyr, Opus ale i prvni Xenon neni o moc teplejsi nez japster.

Ja tomu movc neverim ze to je bezporuchovy ohledne RROD i kdyz je GPU delano jinou technologii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Topi kazda vec,ktera vydava teplo.Tam spise jde o to : Ze rozdil je v technologii.Preci jen z 90nm na 65nm muze byt rozdil pri aktivnim hrani treba par stupnu.A rozdil velkej,protoze pak nedochazi k tem brutalnim neuchlazovacim problemu.Xko stiha chladit.I Jasper muze dostat RROD.Jen pripade,ze bude nevetranem prostredi.(to je jest ono pomyslna hranice teplot) Jen prase by se,ale k Xku takhle chovalo a hlavne ty co maji zkusenosti se starsi verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Komplet rozdelat.Ponechat horni kryt otevrene casti nahore tak,aby bylo umozneno lepe proudeni vzduchu.Mit na spodku tam kde je kov.Hlinikovou podlozku z vetraky (treba zalman-1000) a dat si na GPU 80x80 vetracek upravenym USB modem.A mas klid.Mel jsem na falconu jeden zasek nejspise preshrati GPU.Tak jsem udelal tohle a zatim parim v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

s tim rozdelanim to vydim spatne... xbox prenasim protoze mame stene a to by se mi do nej pustilo musim ho na noc uklizet. xbox mam nastojaka tak se prej lip chladi. premejslel jsem o tech pridavnejch vetrakach zezadu, ale nevim jestli to necemu pomaha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu