Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunkční ISO hry


Cimmi

Otázka

Zdravím, chci se zeptat. Mám flashlej Xbox 360, zkoušel jsem stáhnout nějaký hry. Po stáhnutí jsem je zkontroloval v Abgx360, avšak první jsem zkontroloval se zaškrtnutým regionem PAL, test proběh, vše ok. U dalších dvou jsem tuto položku zapoměl zaškrtnout, Abg vyhodil cosi, že to opachoval. Vypálil jsem je a jediný co vidím, když hru dám do mechaniky a spustím, je logo Xboxu. Je možné, že to to Abg opachovalo blbě? Když to zkusím projet znovu pomocí Agb a zaškrtnutým regionem pal, tak už to zkontroluje v poho a vyhodí, že je vše ok.

Ještě jeden lama dotaz, nebo spíš dva. Hra která jede jsou NFS Shift, ta při prvním spuštění požadovala Update, tak jsem ho udělal a jede. Chci se zeptat, není možný, že díky tomuto update nejedou ty další hry? V nastavení console jsem si všim,že je možné update odstranit, jen se chci zeptat (asi fakt blbej dotaz) není tímto odstraněním update myšleto odstranění flash mechaniky, že ne? :( A snad úplně poslední dotaz, když dám formát paměti na Xboxu, tak se dostanu na základní nastavení, že? Nejedná se o formát operačního systému nebo tak něco?

Poradí mi někdo prosím co s tím?

Předem se omlouvám, ale jsem lama, která má Xbox asi 5 hodin. Mějte strpení :( :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

cus tak odstraneni updatu a vsechny formaty te z MECHANIKY NEODSTRANI Flash neboj =) jen jestli naformatuje memorykartu/HDD tak prijdes o ucet a data co tam mas.. budes muset vytvorti novej pokud mas mozost ze mas oboji muzes zazalohovat =) jinak tim patchem to opravdu nevim shifta bohuzel nemam este sosnutej nemuzu poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu