Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem s monitorem xko


martysss

Otázka

Koupil sem si xko.Na televizi mi de normalně v pohodě.Když ho napojím na minitor pomoci HDMI-DVI kabelu napiše mi to "Input not support" což znamená"vstup není podporován" monitor mam 17" acer V173.Napada mně že to bude tim HDMI-DVI kabelem možna bych si mně pořídit HDMI-VGA kabel.Co si o tom myslite vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ma xku mas 100% velke rozliseni musis dat nisi a jestli to mas z hdmi na dvi a ten monitor je jenom 17 tak neumi zobrazit 1080i co dava xko nebo to rozliseni co tam mas nastaveny musis jit v xku do nastaveni obrazu a tam nastavit na hdmi nizsi rozliseni pak ti to bude chodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hej mně to nejde vymněnit.Pořád tam mám 480p.Mam starší televizy a nevim jak to mam nastavit přes HDMI-DVI kabel protože moje televize takové připojení vubec nema.

takze jestli tomu rozumim dobre, ty se ptas jak pripojit xko pomoci HDMI-DVI kabelu ke stary televizi, ktera nema DVI vstup?

no to nepujde, potrebujes se kouknout co ta tva tv ma za vstup (asi kompozitni A-V a scart (rgb scart v lepsim pripade) a pak si obstarat tyto kabely pro pripojeni xka k tv. ale jestli to je stara vojna, ta tva telka, tak lepsi rozliseni nez 480p neocekavej.

ale nevim jestli sem to pochopil dobre, nejprve si mluvil o monitoru acer a ted o stare tv....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu