Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s připojením do internetu


morro

Otázka

Ahoj mám dosti velký problém koupil jsem si konzoly xbox360 elite falshlou. Když jsem jí poprvé vyzkoušel zda-li všechno funguje, všechno šlo, konzoly jsem ještě následně aktualizoval a poté jsem jí vypnul. Když jsem jí druhý den pustil s tím že se blíže podívám na Xbox Live tak nic konzole podle grafu se nedokázala připojit ani do networku je mi to strašně velkou zádahdou. Zkoušel jsem všechno možný jako například: přidat konzoli do registrace Pilsfree a pak do konzole, několikrát jsem to nastavil na defaultní nastavní sítě, restartova wifi router, připojit přes jinej kabel, smazal jsem všechny profily a buh vi co jsem ještě zkusil ale stejně jsem nauspěl. Neví někdo kde je zakopanej pes? moc by mi to pomohlo jiank ještě mi to ukázalo následující chyby:

W: 0000-0000

X: 4000-1001

Y: 0000-0000

Z: 0000-0000

ID: 0001-0001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no ale o to to je snad horsi kdyz nevim co s tim je ...

taky jsem se po tom koula a nic ....

a kdyz by to byl ban mam aspon sanci se pripojit na jine pc pomoci okolni site abych mohl vyuzivat Windows Media Center?

a nemuze to mit jeste neco spolecnyho s tou aktualizaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ban nemáš, to by se musela objevit tahle hláška:

Z: 8015-190D

Tohle je kód banu. Pokud tam máš něco jiného, chybu hledej jinde. Stejně tak připojení. Když máš ban, test připojení vyhodí chybu až na třetí položce (tzn. připojení k samotnému Live!). Stejně tak, když začneš testovat, ještě než si vybereš samotný test, ti při banu vyjede hláška: Xbox Live status: Xbox Live is up and running

Chybové kódy se dají najít třeba zde:

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=633993#

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Priradi ten router xboxu ip masku branu a dns sam ?

Jestli ne zapni v nem dhcp server .

nevim vzdy se tam nejaka ip objevi vcete vseho ... dhcp klient na routru je vypnuty

no ja jelikoz mam net od pilsfree tak to mam tak ze kabel z anteny na strese mi jde do portu lan na wifi routru a ostatni kabely do pc taky vcetene konzole, protoze dhcp je nekde ve strukture pilsfree nevim nerozumim tak tomu ale asi se radis na to jeste zeptam jinak doufam ze jsem nasel spravne mac adresu je to tam jak se nastavuje mas a submask apod.? jinak diky ze mi pomahate s resenim :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jestli je na routru dhcp klient vypnuty tak si musis nastavit na xboxu IP aresu, masku a vychozi branu sam. Nejlip na routru zapni DHCP a nemusis nic resit staci pichnout kabel a hrat...

btw. nepripojuj si xboxy k livu pokud mas flash a chces hrat palenky :) at nezaplaces nad vydelkem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu