Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Data packy pro wipeout


zluda

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

davej ale bacha jaky packy stahnes jsou rozdilny podle toho jestli mas americkou,nebo evropskou verzi hry

packy potom nakopirujes do psp/savedata

EDIT: sorry ze jsem neodpovedel na pm...proste jsem si ji nevsiml...jo a dej pak vedet jestli se to povedlo,nebo jak to vypada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
davej ale bacha jaky packy stahnes jsou rozdilny podle toho jestli mas americkou,nebo evropskou verzi hry

packy potom nakopirujes do psp/savedata

EDIT: sorry ze jsem neodpovedel na pm...proste jsem si ji nevsiml...jo a dej pak vedet jestli se to povedlo,nebo jak to vypada

jj v poho,diky, mam US verzi,tady sem nasel pro US jenom classic pack 1 a 2 dalsi nemuzu najit,kazdopadne na karte se mi zobrazujou oba,ale primo ve hre jenom CP 2,tak uz fakt nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zkus to jeste tady

http://pspupdates.qj.net/index.php?pg=64&q=wipeout

nejaky ty packy by tam snad meli byt ke stahnuti

edit: byli tady vsechny us packy,ale to tema je nejspis smazan,protoze uz jsem ho tady nikde nenasel...mozna pokud se najde nekdo kdo se ucastnil souteze ve wipeoutu mohl by ti to upnout...ja mam bohuzel jenom eu packy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zkus to jeste tady

http://pspupdates.qj.net/index.php?pg=64&q=wipeout

nejaky ty packy by tam snad meli byt ke stahnuti

edit: byli tady vsechny us packy,ale to tema je nejspis smazan,protoze uz jsem ho tady nikde nenasel...mozna pokud se najde nekdo kdo se ucastnil souteze ve wipeoutu mohl by ti to upnout...ja mam bohuzel jenom eu packy

super je tam vse,jenom classic 3 a gamma 1 nefungujou odkazy,no nic du hledat dal:thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu