Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

^ToMmY^

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já mám 177 PTZ, 79 přátel a nevím jestli mi přijde PSP nebo iPod mám snimi problémi ten iPod mi zamítli ale nevím proč

pri tomhle redeemu si nemohl mit 2 veci v hodnote 250PTZ treba, max si mohl mit za 50PTZ(-) a pak jeste neco nad tech 50PTZ ... aspon myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz jsem Z-lister uz mam 146 PTZ a chci se zeptat jak je to ... Až nabírám 250 chci si za to obednat Nintendo WII ktere stoji 250 ale treba ted kdyz si chci neco obednat tak me to pise "FRESH OUT" bo tak nejak ... please vysvetlily bys te my na jakym principu to chodi ? kdyz si chci neco obednat mam 100% moznost na ziska atak ??... předem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz jsem Z-lister uz mam 146 PTZ a chci se zeptat jak je to ... Až nabírám 250 chci si za to obednat Nintendo WII ktere stoji 250 ale treba ted kdyz si chci neco obednat tak me to pise "FRESH OUT" bo tak nejak ... please vysvetlily bys te my na jakym principu to chodi ? kdyz si chci neco obednat mam 100% moznost na ziska atak ??... předem dík

Fresh out znamena vyprodano.Veci doplnuji 1-2 krat mesicne a jsou asi behem par minut pryc.Takze musis sledovat kdy je doplní a pak rychle kliknout vypsat udaje a odeslat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláštní.. já se tam zaregistroval a neukazovalo mi to moje jméno a příjmení a některý údaje v nastavení ale pak už to bylo normál.. teďko mi smizelo asi celkem 6 PTZ z ničeho nic.. je to možný, stalo se to někomu? :bash: mam tam teď 28 PTZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu