Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

^ToMmY^

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Tak nevim, co si mam o Lockerz myslet. Uz 2 mesice jsem Z-Lister, a stejne mi neprislo tricko - a to mam verit, ze mi prijde nejaka elektronika? Kterou si navic ani nevyberu dopredu, protoze Redeem stranka ted nefunguje? Jako ostatne kazdou chvili nefunguje cela Lockerz stranka?

Uz sbiram body jen tak z nudy, kazdej den napisu nejakou blbost, ale co nazory lidi, ze to 100% neni fake .. uz vam vubec neco prislo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim, co si mam o Lockerz myslet. Uz 2 mesice jsem Z-Lister, a stejne mi neprislo tricko - a to mam verit, ze mi prijde nejaka elektronika? Kterou si navic ani nevyberu dopredu, protoze Redeem stranka ted nefunguje? Jako ostatne kazdou chvili nefunguje cela Lockerz stranka?

Uz sbiram body jen tak z nudy, kazdej den napisu nejakou blbost, ale co nazory lidi, ze to 100% neni fake .. uz vam vubec neco prislo?

Mam odtial doma Z-lister tricko a iPhone skin. Tiez mi od nich doslo 50$ na paypal ako kompenzacia chyby na novembrovom redeeme. Som spokojny. Teraz tam mam okolo 1000 ptz a chystam sa na macbook :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iPhone 3GS tam neni a myslim ze ani nebude kedze je to telefon a tie sa v amerike vacsinou predavaju len s pausalom. Ale zrataj si to. Ked si normalne user, tak za den zarobis 4 ptz. Ako z-lister 8. PSP stoji 200, PSP Go 725, xbox tiez nejako takto. Ale tiez je tam moznost redeemnut si priamo peniaze na paypal ale tiez to ide len 1-2 dni v mesiaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z-lister si ked pozves 20 ludi (a oni sa regnu z tvojej pozvanky samozrejme :D). Body sa robia takto :

2 body za navstevu (4 body ako z-lister) - to len musis vlavo dole kliknut na taku bublinku

2 body za odpovedanie na dennu otazku (4) - len tam napises cokolvek su to otazky ze co sa ti paci atd. skor taka anketa :D Cele to denne zabera asi 2 minuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu