Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

^ToMmY^

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jakto ze kdyz chci nekoho dat do Friendu.Dam email@seznam.cz do druhe kolonky napisu nakou blbost dam invite a zobrazi se:One or more of the emails you tried to send to are already Lockerz members, please remove those emails from your list and try again.Co delam spatne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakto ze kdyz chci nekoho dat do Friendu.Dam email@seznam.cz do druhe kolonky napisu nakou blbost dam invite a zobrazi se:One or more of the emails you tried to send to are already Lockerz members, please remove those emails from your list and try again.Co delam spatne?

Neumis anglicky?? Jeden nebo vice majitelu zadanych mailu uz jsou clenove Lockerz. Odstran tyto maily ze seznamu (kde je zadavas) a zkus to znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že je gránění IP adresou nevím to ale přesně, na jiném foru se tam tomuhle věnovali a jeden uživatel si stěžoval že mu zablokovali jeho účet na lockerz a IP takže jí nesměl využít já bych to raději nezkoušel jestli chceš Z-list tak si udělej účet na youtube a posílej to uživatelém některý ti budou nadávat jiní děkovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic se neplatí..kde jsi to zase čet?

psali to a píšou furt "2. In response to our international members' concerns about duties and taxes on prizes--we've heard you loud and clear! We'll have thousands of e-gifts." posílaj to jako dárke. znám člověka co dostal xbox a taky nic neplatil...psali akorát to že nejsou zodpovědný za daně který po nás chce stát..oni sami po nás prachy nechtěj. maximálně UPS, ale to si stejně nemyslim když je ti dárek

6y4ever>> ukaž mi dke píšou že budeme platit nějaký poplatky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic se neplatí..kde jsi to zase čet?

psali to a píšou furt "2. In response to our international members' concerns about duties and taxes on prizes--we've heard you loud and clear! We'll have thousands of e-gifts." posílaj to jako dárke. znám člověka co dostal xbox a taky nic neplatil...psali akorát to že nejsou zodpovědný za daně který po nás chce stát..oni sami po nás prachy nechtěj. maximálně UPS, ale to si stejně nemyslim když je ti dárek

6y4ever>> ukaž mi dke píšou že budeme platit nějaký poplatky

Jen Te chci vyvest z omylu... Ikdyz to posilaji jako darek, tak neni zaruceno, ze nebudes platit dan. Vlastne na to celni sprava skoro ani nekouka /na to. jestli je to poslane, jako dar../.

Osobne mi prisel notebook, jako darek a stejnak jsem platil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to vim že je to možný..ale neni to ze strany lockerz. oni to posílaj jako gift aby bylo jistější že nebudeme platit, jestli na to u nás celníci nekoukaj to je pak už blbý :( ale i tohle lockerz psali, že nejsou zodpovědni za daně co nám stát nasolí...reagoval jsem jen na to že tu lidi píšou že lockerz tvrdí že BUDEME platit..jako by to byo 100% jistý. A jen tak pro info. kolik bejvaj ty poplatky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu