Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

^ToMmY^

Recommended Posts

Pozor update! Z prosincového redeemu mám iPod Nano 5th Gen 16gb blue. Zitra mi ho UPS dorucuji dnes jsem s nimi mluvil. A doporučuju jméno a adresu bez háčků a čárek! Kvůli tomu jsem tam musel volat nepřečetli kam to maji doručit. Jsou velice příjemní a paní se hned ptala kdy a kdo to veme. A navíc jak všude píšou 3týdny u UPS tak posílali to 27.ledna a v praze to bylo 1.2 a to je awesome

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tyjo se máš, ale ještě jsem neviděl video někoho ČR jak rozbaluje, bych se rád podíval, nemáte někdo natočený?

to že jsi neviděl neznamená že neni...já jsem viděl třeba jedno kde čech rozdělával xbox 360 elite. musíš chodit na jiný fora

Pavel_Zvikl: ne neplatil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně na tom musej vydělávat strašný prachy a peníze co dávaj do cen je jen minimum :))

Oni akorát vydělaj na další Ferrari a vám zavřou hubu nějakým tričkem a stejně budete rádi, že něco máte

¨btw vlastníkem je nějaký s.r.o z USA s PO Boxem bez adresy sídla firmy... :))

Nojo, ale na cem? Reklamy tam nejak ani nejsou... Porad nechapu, jak na tom mohou vydelavat.. A osobni udaje dnes nemaji skoro zadnou hodnotu - za predpokladu, ze by vase jmeno s adresou a mailem prodavali spammerum..

A sorry jestli to tu uz nekde bylo nebo nebylo, ale - stalo se uz nekomu, ze mu smazli ucet nebo mu ubrali PTZ ci tak neco? Zajima mne, zda nejak odhaluji (pokusy o) podvody atd. Diky.

lockerz psali že na jednu ip (domácnost) je povoleno 4-5 učtů..poznaj to lehce, podle IP adresya nejsou dementi..když budeš mít 5 IP adres pod sebou a každá bude mít 5 učtu tak to zavání nekalostí

Kde to psali? Tahle informace je pro mne dost cenna a rad bych vedel, jestli je to 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu