Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DVDromka


Lukesan

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Bože už máš druhý topic neumíš jenom upravit název ? inač tu to máš zkopírované ztoho starého.

Jo jo já to mám taky tak nastavené at si to pustím. Zajdi do nastavení vyber polžku Console Setting a položku Auto-Play dej A a potom zaškrtni Disable tot vše 8) Prosím o Thanks dole v pravo pod mým příspěvkem. :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo hlavně že ty tu spamuješ svým double postem :dozey: ty prosimtě radši mlč a jdi škemrat o thanks za mámou...

je rozdíl někomu pomoct když požádá (v prvnim jeho topicu mu to bylo vysvětlený) ale když založí znova ten samej s jinym názvem tak o je demence :dozey:

edit: nj koukám ty jsi ale originální , brečet mužeš maximálně ty pač si nedostal thanks :dozey: víš on celej tenhle topic je spam takže nějaká tvoje dvojitá rada kterou máš ještě v tom druhym topicu neni vůbec na místě...kord když nejsi schopnej editovat ale musíš napsat novej příspěvěk s ti mat to locknou že jsi to vyřešil...bravo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no ted si ukazal jakej ses KOKOT ty :D!
negto je znamej curyn...jen nadava atd.a taky porad,ze se mam naucit diakritiku,no ale ja pisu rychle,nedavam tolik casu na to,abych daval hacky a carky,ja na ne seru,hlavne ze lidi vedi,co se tim mysli...najdi me treba pravopisnou chybu ty cestinari :D:D:D:D:D

Hovna fora se sešli a nadávají lepším.

Compvole:najdi me treba pravopisnou chybu ty cestinari

3 pád .... mně

:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu