Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Reklamace PSP


qwertys

Otázka

Koupil jsem si PSP 2000 (slim and light) s základní deskou TA-088v3 a podařilo se mi to omylem bricknout (při zapnutí pouze svítí zelená kontrolka a nic víc). Tak jsem to zanesl do Okey. Měl jsem to asi 3 týdny a řekli mi že to pošlou na opravu. Má s tím někdo zkušenosti? Přijdou na to co jsem s tím dělal? Nebo mi to nějak opraví? Zaplatím něco?:cry: Celkem v pr***i co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

takže PSP jsem dostal dnes. Je tam nová základová deska, ale nevím jaká. Jak se to dá zjistit typ desky? Problém je s baterií, která je teď jakoby dutá a je lehčí než byla pŕedtím a taky se dá rozebrat (prostě se rozpadne) a je na ní nějaký štítek s číslem. Myslíte, že je moźné, že zapoměli v mém PSP pandora batery ? ? ? ? ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takže PSP jsem dostal dnes. Je tam nová základová deska, ale nevím jaká. Jak se to dá zjistit typ desky? Problém je s baterií, která je teď jakoby dutá a je lehčí než byla pŕedtím a taky se dá rozebrat (prostě se rozpadne) a je na ní nějaký štítek s číslem. Myslíte, že je moźné, že zapoměli v mém PSP pandora batery ? ? ? ? ?

mozny je vsechno, ale pokud je to pandora tak v tom pripade mas vyhrano ne? ;) :bash:

edit: jn :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takže PSP jsem dostal dnes. Je tam nová základová deska, ale nevím jaká. Jak se to dá zjistit typ desky? Problém je s baterií, která je teď jakoby dutá a je lehčí než byla pŕedtím a taky se dá rozebrat (prostě se rozpadne) a je na ní nějaký štítek s číslem. Myslíte, že je moźné, že zapoměli v mém PSP pandora batery ? ? ? ? ?

tak jim to vrať ne? že ti dali vadnou baterku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli to neni náhodou nějaká uber pandora pro PSP s deskou v3... Rozhodně bych jí nevracel a domluvil se s někým z fóra aby se na tu baterku mrknul;) Poznáš jestli je to to PSP co si jim tam dával? Jestli je to to samý tak to znamená že ti nějak opravili brick na PSP s novou deskou... Zapsal by ses do historie hackerů PSP:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu