Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s Hidden & Dangerous 2


Pigwick

Recommended Posts

čau mám problém s touhle hrou, hrál jsem a najednou se mi hra sekla, nevim proč. Tak jsem to chtěl zkusit vypnout přes správce úloh a nešlo, tak jsem restartoval PC. Po restartu pustím hru a pokračuju tam kde jsem skončil. Za pár hodin zase sek, tak už rovnou restartuju protože vím že to vypnout nejde. Hraju dál až dnes, a zase sek, přijde mi to divný ale chci hrát dál tak restartuju. No a jak zapnu hru, tak koukám na svůj profil a vidim "Žádné uložené pozice". Řikam si, to snad ne, už jsem docela daleko. NO fakt, zkusil sem dát kampaň a nastartovalo mi to novou hru. Kouknu do složky s hrou a najdu si složku s profilama, můj profil tam je a v něm jsou soubory CAM_0000 až CAM_0019 a CAM_quick, Options, profile a user_presets.def. CAM soubory jsou typ sav takže myslim že to jsou savy? No jestli jsou tak mi je prostě hra nebere, takže jestli to jde, jak to spravit? icon_sad.gif Zkoušel jsem i reinstall, nepomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu