Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém s překonvertováním videí


Glloid

Otázka

Potřebuju radu ohledně konvertování videa do frmátu bay to šlo přehrát v PSP. Mám PSP 2000 5.50 gen D-2, na yůtabu sem si našel video které sem pomocí Emagu (http://www.emag.cz/o-projektu/youtube-downloader/) sosnul. je to s připonou .flv . mam konverter XviD4PSP 5.0 = tam jsem to skoušel ale vubec me to ani nepřečetlo ten formát .flv tak jsem si sosnul ze slunečnice konverter SUPER ( nekde tu je nanho odkaz v sekci PSP software ) ted už to načte.. překonvertuju to do správneho formáte... program mi ješte napíše kam to mam skopčit : MPROOT/blabla... skoušel sem to tam i do videa.. na jakemkoliv míste na kartě a bud me to ukáže že to psp neumí přečíst nebo se me to tam vubec neukáže.. plsmá nekdo s tim nejake skušenosti? mohl by me nekdo poradit? Osobne si vytvárím nejake videa v ADobe After Effects a je to formát .avi a to mi jde v pohodě( i překonvertovat i přehrát v PSP ) tak nvm v čem je problem. Prosím o radu dekuju. ( v zkratce need .flv --> .mp4 aby šlo v PSP thx )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu