Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Update DivX na konzoli s iXtreme 1.6 ?


Haluska

Otázka

Čau. Potřeboval bych nějakým způsobem dostat do xka kodeky na DivX, ale nerad bych dostal BAN. Pokud se připojím na XLive, pozná MS, bez toho, aniž bych v ROMce měl nějaký DVD, že mám neofiko firmware ?

Nebo, když to budu nahrávat přes flashku dostanu BAN ?

Nějakej DivX kodek v xku mám, ale asi po 10ti minutách přehráváni to vyhodí chybu, že mám box updatovat.

Předem díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no, pokud vím, na update kodeků nepotřebuješ xlive gold a normální xlive MS nekontroluje, nebo ano? Nechce to updaty i když vyjde nový wawe? A ty se stahují, i když lidi flashe mají, takže nepředpokládám, že by zrovna tohle bylo nějak extrémně rizikové. (Xko prozatím nemám, jen jsem toho dost přečetl, pokud se pletu, omlouvám se)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kdyz si stahnu novej dash 8955 a soupnu ho po flashce bude ban? Nebo se daji stahnout jen ciste nejaky kodeky aniz by se musel davat i novej dash?

Dash je dash a kodeky su kodeky. Ked sa nepripajas na XLive, tak BAN nedostanes. Kodeky nie su v dashi, tie si stiahnes z XLive, ked budes chciet spustit DivX film. Dash sa da updatovat aj bez pripajania na XLive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vim, ze se da dash updatovat i bez pripojeni k livu, proto se ptam (nenapsal jsem to nejlip) jestli ten dash 8955 dava ban na HDD i kdyz bych si ho instaloval prez flashku, nebo jestli dostanu ban jen tim ze se pripojim a updatuju dash pres live.

muzes sem pls hodit link na kodeky pro divx?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu