Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo 2


Pistacie

Recommended Posts

Zdravim nenasel by se nekdo kdo hraje jeste tuto skvelou hru?Ja bych se chtel po letech k ni vratit zase zpet a rozhoduji se jestli si ji mam koupit nebo stahnout....Kdybych si ji koupil tak muzu hrat na battlenute ale i na free serverech jako je treba antik...jenze kdybych si ji jen stahnul tak musim hrat jen na tech free (jako napr. ten antik) kde je pomerne o hodne min lidi nez na battlenetu.A taky me hlavne zajima jestli to teda nekdo hraje na battlenetu tak sou tam naci cz/sk s kterymi by se dalo pokecat?slysel jsem cosi o cz/sk sekci jenze jestli tam vubec sou naci lidi:bash:

A kdyz uz premyslim o tom downloadu nemate nakou osvecenou stranku kde bych nemusel mit strach z viru?ja jsem momentalne bez antiviraku :):bash:

budu rad kdyz aspon odepesite dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz jsem to hraval s kamosem (rok zpatky) tak bylo na battlenetu kotel lidi, ted nevim ale myslim ze to bude porad, je to peckova hra

mam doma originalku, tak nekyd kolem vanoc muzeme dat kdyz budu mit cas, ale budu hrat odznova, mam otiz asi expirovany postavy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heled hraju na battlu uz 7 let.A muzu ti rict ze posledni 2 roky to s komunitou vypada pekne na prd.Stabilne chodi tak 8-15 lidi vetsinou ani to ne.Ono neni uz moc o co hrat...Sice je pravda ze jsou pridane dva eventy - ubertristram( torch) a klon diabla (annihilus) ale tim ze udelas kvalitniho smitera(stejne jina postava se nechyta) si skoncil.Taky hodne dlouho slibuji novej patch kde by 1,13 kde ma byt respec!Na to se vsichni samozrejme tesi a ocekava se od toho oziveni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu