Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

55opbp


Inpernak

Otázka

Zdar chci dát kámošovi do psp 5.5O Gen-D a pak D2 dělám to v klidu podle návodu zde http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2009100034 jenže je problém jak je bod kdy mám stáhnout eboot ofw 5.50 a přejmenovat ho na 55O.pbp tak když dam jen ten přejmenovaný soubor na root karty tak xgen updater napíše že na roootu žádný soubor 550.pbp neni tak se ptám jestli ho tam má mdát i stou složkou a tu složku přejmenovat nebo nechat original název a přejmenovat jen soubor pbp a dát to na root ?jinak kámoš má 5.00 m33-6

EDIT:Sorry problem byl v tom že se to jmenovalo 55O.pbp a ne jen 55O ,ale ted mam velkej problem :( Gen updater napsal Now loading neco for udpader a pak bum obrazovka zhasla a nic ! co stim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak kamos me nastestni nerozstvrti nevim cim to je ,ale psp se vyplo ještě naštěstí v době kdy se nepřepisovala flash takže psp naběhlo ,ale Gen updater je nějakej vadnej vše jsem udělal jak jsem měl no nevim ,ale radši už se doto pouštět nebudu , tak dík všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
i když má brick jo ? :dozey:

to inkpernak : tak ho zkus spustit, jestli to bylo flashnutelny psp tak si sezen flashera, za malej obnos ti to psp spravi

proto tady rikaj, ze si ma zajit za flasherem kterej mu to unbrickne...achjo:roll:

jo ? tak si precti prvni posty, tam vo flasherovi nebylo ani slovo, takze nejdriv cti, pak tady machruj :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu