Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Otazky pred kupou PSP


Nichrome

Otázka

Kdybyste si teď měli pořídit PSP, věděli byste o něm už skoro všechno, těšili byste se na něj jak babka na důchod, ale jako správný důchodce byste neměli "dost" peněz (no offense to old), a tak byste pomýšleli aj na tu finanční stránku. Jo a neměli byste kde sehnat GTA na DG. Nechtěli byste měsíce čekat na hack apod. Z příslušenství byste chtěli to co se vám zdá nejlepší nebo naprosto nezbytné.

Jak/kde/co byste nakoupili???

sry za spam

/// premenoval som to aby nazov daval nejaky logicky "nacrt" o com je thread. -myschoo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
sry za OT ale : ty si budes kupovat silver 1.5 z prodejher ?

Jo chtěl bych, jo jo jo vím, že je předražené, nepěkné a podobně, jsem ale jistější když vím, že půjde DG a nebudu ho muset prodávat nějaké lamě co se nevyzná (pakliže jí nejsem já sám), žádné takové jistoty mi jiný shop nedal :|

Právě proto se zde ptám esli neznáte nějaké zaručené, odzkoušené atd atd.

I tak dík za zájem :ok:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ne to jsem vubec nechtěl říct ja už ho mám objednaný :D je to dobrá volba . a jaky DG kdyz z 1.5 se uz delá rovnou upgrade

Jo dyť já vim (jen jsem vás šecky zkoušel :bash: )

No já se dlouho rozmýšlel, esli tenhle nebo ten levnější (4888,- myslím), ale pak zvítězil strach z toho, že budu čekat na hack nebo nakupovat origa (na to fakt nemám) nebo spíše jedno - GTA (které to vlastně je??), popřípadě vracet zpátky, "že se mi zboží nelíbí" at. Tež sem hledal co nejlevnější na www.hledejceny.cz, ale tam taky prodejci nevěděli jaké FW tam jsou. Ale rozhodnutý eště nejsem, navíc mě v sobotu vykradli, tak jsem bez monitoru (LCD -> 6500,-) :cry: a na PSP si ještě chvilku počkám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu