Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Novy Firmware je Hotovy !!??


cromlik

Recommended Posts

po posledni zkusenosti s MS uz si myslim, ze flash je sebevrazda, pokud vam tedy ban nevadi. Vischni se predtim chvastali, jak je to bezpecny a jim ze se nemuze nic stat a pak vsichni akorat plakali...

A docela by mne zajimalo, jak se da otestovat odolnost proti banu :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po posledni zkusenosti s MS uz si myslim, ze flash je sebevrazda, pokud vam tedy ban nevadi. Vischni se predtim chvastali, jak je to bezpecny a jim ze se nemuze nic stat a pak vsichni akorat plakali...

A docela by mne zajimalo, jak se da otestovat odolnost proti banu :D:D

flashnout, pripojit a hrat :D:D:D MS uz to bude sefovat castejc podle me, proste i oni si ten FW stahnou najdou tam nejakou chybu a bude zase ban za banem, to by musel FW vychazet kazdou chvili aby to bylo "bezpecny"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak, já flash chci proto, že pravidelné vkládání activation disku mi způsobuje křečové žíly a žaludeční vředy :) ... Jinak ban už mám, tak mi o nic nejde. Online jsem nepařil a ani do budoucna neplánoval.

proč teda nepatchuješ, když ti activation.iso tak leze krkem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč teda nepatchuješ, když ti activation.iso tak leze krkem ?

Protože pokud bych potom někdy flash dal, tak patchnutý hry nepůjdou. Musel bych je stáhnout znova, znova vypálit a tentokrát už nepatchovat. ... Takže proto se zatím držím toho activation disku i když mě to občas sere :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych se vubec neradoval. FW je sice hotov, ale scena je aktualne dost rozhadana. Objevuji se zpravy, ze nove FW jiz nebudou verejne. Navic v dusledku cele situace se provalilo, jaka zadni vratka slouzila k snazsimu ziskani a naslednemu prolomeni FW. Ocekava se tedy, ze toto bude v novych revizich mechanik MS znemozneno a bude opet tezsi nove FW prolomit. Jiste si vsichni jeste vzpominame, jak dlouho trval prvni liteon :-( Snad se vse urovna a vse dobre dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu