Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MHUSpeed v3 stabilnější alternativa k ChickHEN pro PSP-2000/3000 s OFW 5.03!


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 236
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ok uz tam mám i mushpeed aco ted s tím genem c nakopírovat kam spustit v pc nebo psp?

A když už mám mushpeeed tak můžu ty obr. smazat?

gen nakopirovat do slozky game, pustit v psp. obrazky nemaz, kdyt se ti nahodou vypne psp na tvrdo, tak to budes muset poustet pres ty obrazky znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau lidi, ptorebuju radu. Ted jsem si dovezl novy PSP, updatnul na 5.03, fsechno udelal podle navodu, kdyz jsem tam dal MHU, PSP se nerestartovalo, ale vyplo, kdyz jsem ho ted zaplnul, verze FirmWaru je porad 5.03 bez speedu, je tam i presto speed nebo je neco spatne? Plz odpovezte co nejrychlejc, xci smazit xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau lidi, ptorebuju radu. Ted jsem si dovezl novy PSP, updatnul na 5.03, fsechno udelal podle navodu, kdyz jsem tam dal MHU, PSP se nerestartovalo, ale vyplo, kdyz jsem ho ted zaplnul, verze FirmWaru je porad 5.03 bez speedu, je tam i presto speed nebo je neco spatne? Plz odpovezte co nejrychlejc, xci smazit xD

To je normální ... HEN je prostě nestabilní, zkus restore default settings a naformátovat kartu. Když to nepomůže, tak zkus nahodit klasickej ChickHEN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Funguje to i na Fatku? celej den jsem to zkoušel, ale pak jsem to nakonec musel flashnout přes pandorku...

Vim že je v návodu napsaný že to je pro 2000/3000, ale řekl jsem si že třeba autora nenapadlo, že by to někdo zkoušel i na Fatku :D. Není tam výslovně napsaný, že to na Fatku nejde...

Tak jestli sem jenom lama, že to nemůžu nahodit nebo je to tim Fatkem...

P.S na slimku sem to nahodil několikrát po sobě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje to i na Fatku? celej den jsem to zkoušel, ale pak jsem to nakonec musel flashnout přes pandorku...

Vim že je v návodu napsaný že to je pro 2000/3000, ale řekl jsem si že třeba autora nenapadlo, že by to někdo zkoušel i na Fatku :D. Není tam výslovně napsaný, že to na Fatku nejde...

Tak jestli sem jenom lama, že to nemůžu nahodit nebo je to tim Fatkem...

P.S na slimku sem to nahodil několikrát po sobě...

jj me to jelo na fatku na chickhenu r2, a to tak, ze sem si pustil aplikaci, odkliknul u chybu a pak mi to nabehlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu