Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MHUSpeed v3 stabilnější alternativa k ChickHEN pro PSP-2000/3000 s OFW 5.03!


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 236
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám problém, nejde mi na FAT 5.03 udělat ani jeden. Ani Chickhen ani MHUSpeedv3. Vždy na obrázkách místo resetu, se PSP prostě vypne a konec, pak už nic, po zapnutí PSP se GEN-C hlásí jako poškozenej soubor. Prostě snad 50 pokusů u obou verzí ale ani jedna nejde. Uměl by někdo poradit ? Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém, nejde mi na FAT 5.03 udělat ani jeden. Ani Chickhen ani MHUSpeedv3. Vždy na obrázkách místo resetu, se PSP prostě vypne a konec, pak už nic, po zapnutí PSP se GEN-C hlásí jako poškozenej soubor. Prostě snad 50 pokusů u obou verzí ale ani jedna nejde. Uměl by někdo poradit ? Díky za info.

to je pro fat typický, protože na něm je Chickhen nebo mhuspeed ještě víc nestabilní, ale mě pomohlo najet dycky na nějakou aplikaci, odkliknout to a pak jít na ChickHEN (btw u FAT jde plnohodnotnej Flash, v návodech to je jako flash přes chickhen)

EDIT : tady je link : http://console-forum.net/showthread.php?t=55429

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je pro fat typický, protože na něm je Chickhen nebo mhuspeed ještě víc nestabilní, ale mě pomohlo najet dycky na nějakou aplikaci, odkliknout to a pak jít na ChickHEN (btw u FAT jde plnohodnotnej Flash, v návodech to je jako flash přes chickhen)

EDIT : tady je link : http://console-forum.net/showthread.php?t=55429

Díky za pomoc, nicméně stejně nefunguje, nenarvu tam ani ChicGEN ani nic jinýho, btw u ChicGENu se mi stále objevuje pouze jeden obrázek a pak stejný problém, prostě OFF a je konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za pomoc, nicméně stejně nefunguje, nenarvu tam ani ChicGEN ani nic jinýho, btw u ChicGENu se mi stále objevuje pouze jeden obrázek a pak stejný problém, prostě OFF a je konec.

je to chickhen a musis to proste zkouset dal. jeste zkus dat default settings

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu