Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hex editace savu..?


TeCZko

Otázka

Zdravim. Nekde na youtube jsem nasel video

http://www.youtube.com/watch?v=boSE-ebmbII&feature=player_embedded

kde v Borderlands ma typek lvl 255. Po dalsim patrani jsem nasel dalsi video

jak se upravuji savy pres Hex editor v PC. Otazka tedy zni - jak dostat savy na PC? Daji se nahrat na flash disk? Zkousel to uz nekdo? Nejde mi o cheatovani, Xko me naucilo hrat poctive :D. Diky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Musíš připojit HDD k PC (buď přes Transfer kit, nebo rozmontovat case a připojit HDD přes SATA kabel), spustit Xplorer360, potom najít savy z dané hry, a nějakým textovým editorem co zvládá HEX (třeba PSPad) si upravit potřebné údaje. Nejdřív si sežeň návod co přesně můžeš změnit, abys neskončil s nefunkčním savem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Musíš připojit HDD k PC (buď přes Transfer kit, nebo rozmontovat case a připojit HDD přes SATA kabel), spustit Xplorer360, potom najít savy z dané hry, a nějakým textovým editorem co zvládá HEX (třeba PSPad) si upravit potřebné údaje. Nejdřív si sežeň návod co přesně můžeš změnit, abys neskončil s nefunkčním savem.

Ok, to mi staci, diky moc. Necekal jsem ze to bude jednoduchy, ale do tohohle se poustet nebudu. Slo mi o teoretickou moznost.

Pls LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu