Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bazar aneb useři, kterým se s obchodováním raději vyhněte


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

lol proc me :D :D :D asi za to muzu ze obchoduju s nakym typkem a on mi pak navrhne ze me necha stahnout naky hry... tak mi dal ten ucet... Ja sem heslo nemenil ;) nemam ho uz :) stejne mam tak pomalej net ze sem se na to stahovani vysral... stahl sem jen PAIN a kdyz sem zjistil ze se stahla jen instalacka a pred hranim musim stahovat dalsich 700mb tak se na to sral a on to heslo pak asi zmenil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlip obema.. ale priste si dej bacha, kdyz budes prodavat sloty. Kdyz jsem od tebe neco kupoval ja, tak jsi mi taky poslal ucet s XX koupenejma hrama, mezi nimiz byla ta jedna pro me.

tahle veta by se mela napsat do pravidel CF v PSN, protoze bohuzel se toto stava docela casto... puvodni majitel si neuvedomi v tu chvili, ze sou lidi svine, ktery ve vsem stouraj... A hlavne kdyz si nekdo neco koupi, tak to kolikrat nekupuje s tim, ze to bude dal sirit (muj pripad), pak kdyz se k tomu odhodla, tak mu nedojde, ze tam muzou ostatni sosat vsechno okolo (nastesti to muj pripad uz nebyl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm ok Toxx ale premýšlej.Seš debil s prominutím že si od někoho vezmeš nakej ucet.Tobě by jse to taky nelíbilo.Twl fakt.Jako by ti někdo takhle dal učet a řekl na stáhni si co chceš.Twl=D

hele ja ztoho stahl 1 hru a nic vic ;) ani nebyla cela... a jak sem mohl vedet ze neni jeho ?? stejne uz to PS nemam a ucet sem nemel hned druhej den pac zmenil hslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dimanakankava a Buznotox: Krasne tu spamujete :dozey: reste si to nekde jinde.

edit: Urbyxxx ty jsi opravu velmi dementní hošík své si k tomu už řekli všichni víme že biotoxovi nekdo pucil kankavuv profil ted uz tu jen pisou o tom ze je to debil a ze on si stahl jen 1 hru atd... :dozey: coz uz si muzou resit po pm

edit2: Urbyxxx...omg urazky ? Rekl bych ze pomerne opodstatnene :dozey: tobe tu snad nekdo psal "urbyxxx rekni nam prosim tvuj nazor" ? Rekl bych ze take ne... Pokud se ti zda urazka kdyz reknu ze me ten a ten sklamal z duvodu toho a toho tak to nemas v hlave zrovna moc v poradku. A prosimte uz na me prispevky vubec nereaguj nema to cenu ty si o tom myslis sve a ja zrovna tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se jim do toho pleteš?! Jeden si stěžuje že byl okradenej, druhej se k tomu nejdřív přizná a pak se vykrucuje. A jediný co napíšeš je, že tu oba spamujou. Neměl by ses probrat? Jinak se tu krade jak sviŇe a nikoho to ani za mák nezajímá. Todle je mi teda pěkně povedený Forum.:bash: Zdravim Huhlu co to tu tak pěkně vede! Když jsem mu dneska poslal otázku týkající se podobných krádeží, tak (ne)odpověděl jen dotazem a pak už raději nereaguje. A to nemluvim o neustálém porušování pravidel ostatními uživateli a modetátoři jen tiše přihlíží. Teď hádám zbombardujete mě a čórky zametem pod koberec. Pa

Sasáne tebe se nikdo na názor neptal, tak mě přestaň laskavě urážet! Já si tě taky do huby neberu! A když se ti to nelíbí, tak si toho nevšímej! Jediný co z tebe na týdle stránce vypadlo jsou urážky, tak nevim kdo tu spamuje. Až tady uvidim Biotoxuv příslib že uhradí škodu, tak neřeknu ani slovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se jim do toho pleteš?! Jeden si stěžuje že byl okradenej, druhej se k tomu nejdřív přizná a pak se vykrucuje. A jediný co napíšeš je, že tu oba spamujou. Neměl by ses probrat? Jinak se tu krade jak sviŇe a nikoho to ani za mák nezajímá.

mě to zajimá a velmi(sem sever),proto jsem dal navrh že se o to postararám a věřím ti hošíci to určitě nemyslely zle:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtělo by to přesnou adresu (ulici,popis.)já se na něj mrknu8)

Macovu adresu mám - posílal jsem mu hry. Naštěstí se mnou udělal obchod, kterej byl po nějakých tahanicích jakž takž ok, k druhýmu nedošlo, ale byl tam pokus o podvod.

Kdyby mě podvedl, zajedu si za ním do těch Teplic, to není problém ... i jeho telefon mám, takže by z toho bez šrámu nevyšel ... ale má štěstí, že mu to nevyšlo ... :-) On sám o sobě říká, že je "nerozvážný, velmi nerozvážný" ... hezký pojmenování pro křivý chování ... ;-)

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele s dimitrijem Kankavou chodím o třídy a kdybyste viděli, co on dělá mě, tak by ty pravidla cfka musely být tak na 100 stran...jinak už to tu prosím přestaňte řešit. dimakankava vám připadá jako neviňátko, ale kdybyste ho poznali osobně, nejspíš bystte se zbláznili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se jim do toho pleteš?! Jeden si stěžuje že byl okradenej, druhej se k tomu nejdřív přizná a pak se vykrucuje. A jediný co napíšeš je, že tu oba spamujou. Neměl by ses probrat? Jinak se tu krade jak sviŇe a nikoho to ani za mák nezajímá. Todle je mi teda pěkně povedený Forum.:bash: Zdravim Huhlu co to tu tak pěkně vede! Když jsem mu dneska poslal otázku týkající se podobných krádeží, tak (ne)odpověděl jen dotazem a pak už raději nereaguje. A to nemluvim o neustálém porušování pravidel ostatními uživateli a modetátoři jen tiše přihlíží. Teď hádám zbombardujete mě a čórky zametem pod koberec. Pa

Sasáne tebe se nikdo na názor neptal, tak mě přestaň laskavě urážet! Já si tě taky do huby neberu! A když se ti to nelíbí, tak si toho nevšímej! Jediný co z tebe na týdle stránce vypadlo jsou urážky, tak nevim kdo tu spamuje. Až tady uvidim Biotoxuv příslib že uhradí škodu, tak neřeknu ani slovo.

Taktéž zdravím,

pleteš si pojmy s dojmy. Ohledně vedení, já nejsem vlastníkem tohoto fora, abych něco vedl pouze spravuji sekci PS3. Prodej koupě je smluvní vztah mezi dvěma a vice stranama, jenž se domluví na vzájemném plnění. Toto forum nevystupuju jako účastník smluvních vztahů ohledně nákupu a prodeje, pouze poskytuje prostor na umístění inzerátu. Co si představuješ že krom času jenž zdarma trávím zodpovídáním dotazů uživatelů, kteří ani neumí napsat PM a postujou mi své přihlouplé dotazy na nástěnku, budu objíždět republiku a řešit vaše spory. Jsi se musel pominout rozumem. Říkám to každému, pokud chceš jistý obchod, tak pouze z ručky do ručky. Víš ono poskytování osobních informací třetí straně bez vyzvání policíí ČR nebo rozhodnutím soudu je také trestné. Takže jak si to představuješ? Mám snad hlídat každý post v inzerátu a upozornit případného zájemce "pozor ať nenaletíš je to údajně podvodník". Jestli si myslíš že forum vedou čorkaři tak si dáme schůzku a řekneš mi to před svědky do očí. Já tě zažaluju na cti utrhání ať vidíš co je s tím spojeného za obstrukce, budeme si chodit povídat k soudu, místo toho abychom navštěvovali práci či školu. Mám návrh, sežeň sponzory a pak můžeme z badgetu platit právní oddělení se smečkou detektivů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zazaluju za to ze mi neco rekl do oci o foru :lol: :lol: Ted promin huhlo ale myslim ze by se na policejni stanici asi valeli smichy :D

Asi jsi to nepochopil mám na mysli na cti utrhání za to že mě osočuje jako čorkaře, jsi úplně mimo jde to přes přestupkovou komisi, tak co sem pleteš policii? Překrucuješ smysl té věty - ať vidíš co je s tím spojeného za obstrukce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre - vysmali by se ti vsude. Myslis ze by nejakej organ zajmalo a zajimal se o to ze te nekdo urazil? Ze te nekdo osocil? Vzpamatuj se prosimte, to je kazdymu u pr*ele.

S člověkem co zná jednu radu "máš okolo dostatek místa" se opravdu nemá cenu bavit:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu