Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dostal jsem BANán


shark.sea

Otázka

Tak už taky patřím mezi pařmeny co vlastní banán. 8) Zajímalo by mě ale co jsem porušil. poslední 2 měsíce jsem pařil jen jednu games a to Night Fight 4 a jenom singl!!! Hrál jsem po netu jenom jednu hru Gears of War 2 a to mám ještě origoš. Jediné na co mi museli nějak přijít je že mám flash a za to mě mrskli banán. Ať se jdou vysrat :idea: celej MS!! Když budu chtít hrát po netu tak si vlezu na komp a stejně na x-ku hraju jen singly. Jsou trapní blbečci. U PS3 to neřeší tam je on-line zdarma, Soft se topí v mega melounech doláčů a ještě si máme platit gold aby jsme si mohli zahrát on-linovku. Snad za pár let Soft zřídí Live i pro ČR a zruší všem banán ale to spíš bude konec světa než by toto udělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Shark.sea, je rozumovo niekde inde. Na vine je MS, ze ma on flash :cheesygrin:

Ty si určitě kupuješ jen orig že?? buď si vyhrál ve sportce nebo si fakan nějakých bohatých rodičů. Řeknu Ti to asi takhle: až budou stát hry do 5-ti kila tak si budu kupovat jen orig. A psal jsem tady jen proto že jsem myslel že mi někdo třeba napíše za co jsem to dostal, jestli MS nějak mohl zjistit že mám flash! Podotýkám že jsem nikdy nehrál new pálenku před oficiálním vydáním hry natož po netu. Tak se do mě neser LAMO. :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ty si určitě kupuješ jen orig že?? buď si vyhrál ve sportce nebo si fakan nějakých bohatých rodičů. Řeknu Ti to asi takhle: až budou stát hry do 5-ti kila tak si budu kupovat jen orig. A psal jsem tady jen proto že jsem myslel že mi někdo třeba napíše za co jsem to dostal, jestli MS nějak mohl zjistit že mám flash! Podotýkám že jsem nikdy nehrál new pálenku před oficiálním vydáním hry natož po netu. Tak se do mě neser LAMO. :idea:

BAN HIM or VAR on this forum!!!

A ty se uklidni chytráku. Myslíš že je to nespravedlivé? Ty jsi ale děcko sám o sobě když píšeš to co jsi napsal. Aby jsi se konečně uklidnil, tak nikdo neví jak to MS zjistila ale nejpravděpodobně snadno zjistí že máš flash mechaniky. Jak? Nevím, možná podle neoriginální FW mechaniky. Každopádně můžeš si za to sám a tím že tu začneš dětinsky nadávat a brečet že jsi dostal BAN na to už je trošku pozdě nemyslíš? Na to si měl myslet už dříve. Proč se platí u Xbox 360 a u PS3 ne? Služby a kvalita se nedá srovnat s PS3. Jinak, hry stojí do 500 i méně, stačí vědět že existuje Aukro ty pane nejchytřejší. FLASH a hraní ilegálních her je porušení ZÁKONA a jestli ti to vadí, bež se udat na policii. Toď je vše co tobě slušnou formou říct.

PS: ten kdo hraje na originálkách (např. já) neni automaticky bohatej ty chytrej. Akorád tu většina lidí už nejsou závislý na rodičích a vydělávají si sami. Jenže to ty jako dítě nemůžeš chápat... A nebo prostě šetří (např. já).

//EDIT: a úpřímně tenhle theard je OFF TOPIC už samo od sebe! Nikoho tady nezajímá že další děcko dostalo BANán a musí říct celému světu jak je MS nespravedlivý a jak si to může dovolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ty si kret*n s prominutím...

napíšeš

''Když budu chtít hrát po netu tak si vlezu na komp a stejně na x-ku hraju jen singly. Jsou trapní blbečci.''

tak proč ti vadí BAN???prober se

a i tak porušuješ dohodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ty si určitě kupuješ jen orig že?? buď si vyhrál ve sportce nebo si fakan nějakých bohatých rodičů. Řeknu Ti to asi takhle: až budou stát hry do 5-ti kila tak si budu kupovat jen orig. A psal jsem tady jen proto že jsem myslel že mi někdo třeba napíše za co jsem to dostal, jestli MS nějak mohl zjistit že mám flash! Podotýkám že jsem nikdy nehrál new pálenku před oficiálním vydáním hry natož po netu. Tak se do mě neser LAMO. :idea:

LAMA si ty, a VELKA :cheesygrin: Ze si isiel na XLive s flashom, ked sa to tu uz niekolko tyzdnov rozobera megaBANovanie!!!

Vysvetlim ti to: Ja som uvazoval o hrani na HD konzole, ale nie tie drahe hry, co sa predavaju. A kedze nechcem mat BAN, pretoze zaruka by padla, tak sa na XLive vobec nepripajam. Neveril som ziadnemu fw., co sa aj teraz potvrdilo. Chapes? Ale ked aj nie, tak ti to nezazlievam, pretoze viem, ze to mas s rozumcekom nahnute :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak už taky patřím mezi pařmeny co vlastní banán. 8) Zajímalo by mě ale co jsem porušil. poslední 2 měsíce jsem pařil jen jednu games a to Night Fight 4 a jenom singl!!! Hrál jsem po netu jenom jednu hru Gears of War 2 a to mám ještě origoš. Jediné na co mi museli nějak přijít je že mám flash a za to mě mrskli banán. Ať se jdou vysrat :idea: celej MS!! Když budu chtít hrát po netu tak si vlezu na komp a stejně na x-ku hraju jen singly. Jsou trapní blbečci. U PS3 to neřeší tam je on-line zdarma, Soft se topí v mega melounech doláčů a ještě si máme platit gold aby jsme si mohli zahrát on-linovku. Snad za pár let Soft zřídí Live i pro ČR a zruší všem banán ale to spíš bude konec světa než by toto udělali.

Prostě odhalily firmware, čeká se na iExtreme LT, už je hotovo, nyní se testuje. Proč by se měli jít vysrat ? Vzpamatuj se trochu.. hrál si zadara, tak co se divíš ????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak teď zase chvilku já. Píši zde už naposledy, protože nemám čas na řešení takových ptákovin jako je toto. Díky těm co mi to zde SLUŠNĚ! vysvětlili a naopak Ti co si mě tady poddávali a nadávali do kreténů a lidí rozumově někde jinde!! tak Ty upřímně lituji. To že mi ujeli nervy a nadal jsem MS tak za to se omlouvám, byla to blbost, nevěděl jsem v rozčilení co píšu, to se může stát a stalo se myslím v jiných situacích asi každému z nás. Tomu člověku co jsem nadal do lam tak ten mě taky urazil takže jsme si kvit. A chci jenom říci že jsem tady nechtěl nikomu nadávat nebo ho osočovat ale hold jsem zaplatil za chybu kterou jsem udělal! Nemám z konzoli moc zkušenosti, měl jsem před tím PS2 a jenom podotýkám orig.hry a pakjsem koupi X-ko. Známý mi poradil flash tak jsem do toho šel. A zde jsem se dočetl že abych nedostal ban tak bych něměl chodit na Live s pálenkou a už vůbec ne před ofic. vydání hry. Podotýkám že už jsem to tady jednou zmiňoval, že jsem hrál na Live jen GEARS of WAR 2 a to ORIGINAL!!!!! ale nevěděl jsem že se rozdávají bany i za flashe! což jsem se nemohl nijak dozvědět jelikož jsem nebyl zde na foru poslední asi 3měsíce. A taky asi NEJ pitomost co jsem udělal tak jsem měl kabel od Netu připojený stále ke konzole a taky jsem na to dojel. Minuly tyden ve stredu jsem si chtěl stahnout demo a čekalo na mě CONSOLE BANNED! Kdybych se od někoho dozvěděl že se valí vlna banů na flashe tak bych kabel od konzole odpojil, ale jestli by to mělo nějaký smysl to nevím.Ale teď už je pozdě Vlka honiti! Toť vše co jsem zde chtěl napsat. Ať si to každý přebere jak chce já už to řešit nebudu a nechci bo se to tu bude řešit ještě na silvestra!Za chyby se holt platí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu