Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

cod 4 sek nechápu


Sram_a

Recommended Posts

zdarec.. mam nově seskládané pc od včerejška zatím sem si stáhl cod 4

hra mi jede nadherně na nejvyší detaily aj anti 4krát ... ale prostě když čabu sing tak z ničeho nic se hra sekne a musím restartovat pc dnes mi to udělalo už 3krát nevíte kde může být chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to dělá, když mám přetaktovanou grafiku. Asi grafika dostává zabrat.

ale já jí nemám taktovanou navíc ta grafika to utáhne naprosto bez problému říkám všechno mám na max a žádné seky nic ale prostě po chvíli hraní se sekné celé pc tohle mě fakt dokáže nasrat když sem si včera pc zaplatil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale já jí nemám taktovanou navíc ta grafika to utáhne naprosto bez problému říkám všechno mám na max a žádné seky nic ale prostě po chvíli hraní se sekné celé pc tohle mě fakt dokáže nasrat když sem si včera pc zaplatil...

Zkus tam hodit jinej Crack, nb si stahni jinou verzi. Me to delalo u Bioshocku a Assassina, po 30-60minutach se mi hra sekla a musel jsem restnout PC, pak jsem si pujcil Bioshock od kamose a celej jsem ho dohral bez jednoho seknuti hry... Ale nezarucim ti ze to pojede kdyz si stahnes jinou verzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus tam hodit jinej Crack, nb si stahni jinou verzi. Me to delalo u Bioshocku a Assassina, po 30-60minutach se mi hra sekla a musel jsem restnout PC, pak jsem si pujcil Bioshock od kamose a celej jsem ho dohral bez jednoho seknuti hry... Ale nezarucim ti ze to pojede kdyz si stahnes jinou verzi...

právě stahuju bioshock za 2 min ho mám tak skusím ho začabat a uvidí se jestli je chyba v cod či v pc.... ale v pc nemůže být nic zkažené protože sem ho včera dostal a byl testován na všechno ramky,grafika procák atd...

a všechno v cajku,.,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já právě nevím jak se to měří :)

ale mělo by to být v cajku říkám v serivisu to testovali 24 hod jak mi to poskládali a žýdný problém nebyl...

Jakej mas OS? Pac jestli visty nb w7 tak si tam muzes hodit takovou miniaplikaci na mereni teploty cpu atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak dodávám... Práci odvedenou v servisu a sestavu pc

takže vykonaná práce...

-demontážZD+CPU+RAM

-montaž ZD+CPU+RAM

-Podmazaní CPU termopastou

-Montaz GK

-Test paměti 18 hod

-test BurnInTest 4hod

-test PC 3dMark06 10 hod

-Test PC nabihani

-Test PC DxDiag+lan

tohle vše proběhlo v pořádku...

jinak komponenty co sem měnil jsou..

grafika - Asus eah4770 formula ( to je vlastně ati radeon HD4770) akorát od asusu.

základovka Gigabyte ma770T-UD3p 770 AM3,DDr3,Sata2,GLAN,1394,PCIE2.0

ramky DIMM DDR3 4096mb 1600mhz (2krát 2048mb kingston hyperX CL9

procák CPU AMD ATHLON II krát4 630(2,8Ghz,2mb,AM3,95W BOX ( čtyřjádro to je)

OS stále XP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak ja mam grfiku tiež od asus ati radeon eah 3870x2 a ked hram codko (cod4 ,5alebo 6) tak mi ta hra tež po par minutach sekne a bez resatrtu nejde spravit nic , mne pomohlo ked som vypol jedno jadro na grafike ale ty mas iba jedno jadro tak nvm skus podtaktovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak ja mam grfiku tiež od asus ati radeon eah 3870x2 a ked hram codko (cod4 ,5alebo 6) tak mi ta hra tež po par minutach sekne a bez resatrtu nejde spravit nic , mne pomohlo ked som vypol jedno jadro na grafike ale ty mas iba jedno jadro tak nvm skus podtaktovat

ale je to divné to by dělat nemělo..

by mě zajímalo kde je chyba....

teď čabu ten bioshock a zatím v klidu:)

po dvou hodinách hraní bioshocku všechno v cajku takže chyba bude nejspíš v cod :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu