Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WWE 10 Road To Wrestlemania [PSP]


AleksM

Recommended Posts

Mám takový zádrhel v této hře.. Začal jsem Road to Wrestlemania za Randy Ortona a myslím Week 4 je match proti Undertakerovi "Hell in a Cell" a dostal sem úkol ho hodit zezhora klece dolů a nevím jak na to.. Neví někdo jak ho dostanu nahoru?

Předem dík moc za rady, Aleks..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on je problém, že já nějak nevím jak nahoru vylézt, v zápase kdy musím jako první vylézt z klece normálně vylezu, ale tady ne..

EDIT: Tak už jsem nahoru vylezl (nevšiml jsem si rozkopávacích dveří), dokonce už jsem ho dostal nahoru (undertakera), ale teď nevím jak ho shodit :D Zkuste prosím ještě poradit..Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem nahoru vylezl (nevšiml jsem si rozkopávacích dveří), dokonce už jsem ho dostal nahoru (undertakera), ale teď nevím jak ho shodit :D Zkuste prosím ještě poradit..Díky moc

zkus O....melo by to fungovat

to hraješ raw 10 a tam se dělat i nejaky ukoly?....ja hraju jenom bitky a nevite jak mam vytahnout ty veci z pod podia...

musis prijit k prostredku, natocit se smerem k ringu a zmacknout X

a ty ukoly ty mas v Road to Wrestlemania.. tam si vyberes jednoho wrestlera a s nim plnis pribeh, a v nekterych zapasech mas ukol, ktery kdyz splnis, odemkne se ti nejaka nova vec (kostym, arena, zapasnik)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu