Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

display PSP 3000 a GO


Robert1106

Otázka

Zaujimalo by ma ci display na PSP GO trpi rovnakymi problemami ako u psp 3000. Teda ci je to display zalozeni na inej technologii.

Pripadne ci novsie verzie PSP 3000 obsahuju tuto vadu.

Bol by som rad za porovnavacie fotky, pripadne skusenosti majitelov. Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

PSP go tuším už taký zlý display nemá, sony prehlásila sama že PSP 3000 má najhorší display z dvoch predcházdajúcich a už len toje logické že by neurobila tú istú chybua do novým 3000iek sa furt dávajú tie "zlé" displaye :)

PSP 2000 forever :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://console-forum.net/showthread.php?t=37193&highlight=psp+3000

- ve zkratce: PSP 3k ma lepsi jas a kontrast, coz je dobre ale leda tak na fotky. Pri pohybu je to ale bohuzel prokladane, coz je uplne nahovno (protoze to vadi predevsim pri hrach a pri filmech - na to budes PSP pouzivat asi nejvic). A videt to je!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja teda nevim jako, jestli se to dela uz od zacatku vyroby psp3k nebo jenom u tech novejsich ale ja nemam s psp 3k jedinej problem ohledne displaye, zadny cary nic, niceho sem si nevsim, ani pri hrani her, vsechno je ostry a vypada skvele, porovnaval sem to s kamosema, jeden ma 1k a druhej 2k oba dva flasly, u 1k byl display v porovnani katastrofa a 2k bylo taky horsi nez 3k, zkouseli sem to 1.) projizdeni menu, 2.) fotky, 3.) video (mp4) 4.) hry a shodli sme se jednohlasne ze psp 3k je displayovej vitez. motna sme vsichni slepi ale nic sme nezaznamenali, bohuzel psp go zadnej kamos nema tak sem nemoh srovnat, ale nebranim se tomu ze je lepsi i kdyz o trosku mensi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chci upozornit, ze tato diskuse neni o tom, jak se vam zda a libi displej na PSP 3k. To, co jsem napsal vyse je proste dokazany fakt (ano dokazany, je to pouzitou technologii a i Sony dany problem potvrdila) - takze to neni nejaka vec, o ktere by se diskutovalo nebo ze by se to nekomu ,,jenom zdalo". Ten displej proste prokladany je a videt to je, jako pise Tedysek.

Takze berte toto jako varovani pro dalsi majitele PSP 3k, ktere si ho budou chtit chranit a spamovat zde - neni to na miste, tazatel se pta, zda je displej na Go stejne vadny, jako na 3k - nepta se, jestli je displej na 3k vadny, to je fakt a o faktech se nediskutuje!

A k topicu: Pokud vim, tak ten displej je uplne jiny a na Go je v pohode a jak je mensi, tak to nevypada tak kostickovane a displej je ostrejsi (protoze jsou pixely mensi a blize u sebe).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chci upozornit, ze tato diskuse neni o tom, jak se vam zda a libi displej na PSP 3k. To, co jsem napsal vyse je proste dokazany fakt (ano dokazany, je to pouzitou technologii a i Sony dany problem potvrdila) - takze to neni nejaka vec, o ktere by se diskutovalo nebo ze by se to nekomu ,,jenom zdalo". Ten displej proste prokladany je a videt to je, jako pise Tedysek.

Takze berte toto jako varovani pro dalsi majitele PSP 3k, ktere si ho budou chtit chranit a spamovat zde - neni to na miste, tazatel se pta, zda je displej na Go stejne vadny, jako na 3k - nepta se, jestli je displej na 3k vadny, to je fakt a o faktech se nediskutuje!

A k topicu: Pokud vim, tak ten displej je uplne jiny a na Go je v pohode a jak je mensi, tak to nevypada tak kostickovane a displej je ostrejsi (protoze jsou pixely mensi a blize u sebe).

omlouvam se pane generale ze jsem se vubec opovazil vyrknout svuj nazor a mou osobni zkusenost. omlouvam se Vam velice. snad mi to odpustite

(puvodni zprava - smazana)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dakujem, som rad ze ze PSP GO ma uz v poriadku display. A nema niekto niekto fotky PSP GO fotene s rychlou uzavierkou? Co poznam ludi tak maju len psp 3000 a z toho mi skoro oci odpadli tak by som to GO rad videl :-)

já ho mám ale nevím jak to myslíš jako že ti ho mám vyfotit??spíš si zajdi do nejakyho shopu a zeptej se jestli ti ho nemuzou ukazat treba v brne v olympii prijdes do sony a chvili cucis na psp go a tak za tebou prijde borec a pat se jestli ma ohledne psp go nejaky otazky a chces ho ukazat atd:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi sa pojdem pozriet do nejakeho shopu. Inak myslel som normalne vyfotit, ale tak aby na fotke bolo vidno pixely, cize rychlost uzavierky aspon 1/30 sekundy.

EDIT: Tak som sa bol na to PSP GO pozriet v NAY, ale bolo bez baterky takze som display nemohol posudit ale prisiel mi o dost mensi od PSP 3000. Tak by ma zaujimalo ci nemate pri hrani problem s velkostou displaya alebo je to vporiadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hraní je na nem v pořádku a pochybuju že by ho tam meli bez baterky baterka se vydelava spatne(spis to delaji jen v servise )to na cos koukal asi byla maketa ne?.:D

Hmm vtedy ma to nenapadlo ale to mi hovoril ten typek co mi to ukazoval vraj koli "bezpecnosti", ale inak zapnut neslo takze mozno bola len vybita baterka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu