Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP - RADA na zlato, pls poraďte


job

Otázka

Zdravím, všechny. Už párkrát jsem měl zapůjčené PSP a v celku se mi líbí. Bohužel hrá jsem na něm jen jednu hru a když se dívám na ostatní hry (např. Colin McRae Dirt2) dost mě odstrašuje grafika. HRaju na počítači velice často a tak nevím jestli mi to nebude vadit. Jak špatná je tam tedy grafika? Také jsem přemýšlel nad koupí PSP Go ale velmi mě odradilo, že nemá UMD mechaniku. Myslíte, že se tedy vyplatí koupit si PSP ( 3000)? Aby se pak třeba na začátku roku neobjevila nová přenosná konzole a já nelitoval. Jak jste s ním spokojeni vy?hlavně ti co si chvíli zapaří na PSP a pak na počítači. Moc dík za všechny rady a odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

:D stou grafikou nemuzes zapomenout ze to je PSP a ne PC grafike je horší než na psp ale záleží jak u jakých her nektere jsou hafo dobry atd...pokud psp nemas tam bych do psp sel a pokud chces novy psp tak si kup psp go protoze se uz blbe schani psp 3000 aby ti tam sli hry z netu ale samozrejme se da sehnat....Je to super věcička Rozhodně si nejaky PSP kup at uz GO nebo 3kilo ...:D

Edit: anonyme byl si rychlejsi ale plne s tebou souhlasim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Grafika. věc na hrách nejvíce zbytečná ale nejvíce vyžadovaná mladou generací. Sakra hraju abych se pobavil, ne abych obdivoval realistickou grafiku. Jinak žádná nová přenoska se neplánuje. tak si ho kup jestli chceš. PSP jako doplněk k pc je idealní.

co to blijes? grafika je 30% usoechu ze hry, ano existujou hry ktere si svet podrobily jen napadem a propracovanosti ale to jsou vyjimky... napr tetris, bomberman. zahraj si na psp undercrovery a uvidime jak zmenis nazor...

jinak nova prenoska se neplanuje, jdi do GO a psp ma velice slusnou grafiku, napr ff: CC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
co to blijes? grafika je 30% usoechu ze hry, ano existujou hry ktere si svet podrobily jen napadem a propracovanosti ale to jsou vyjimky... napr tetris, bomberman. zahraj si na psp undercrovery a uvidime jak zmenis nazor...

jinak nova prenoska se neplanuje, jdi do GO a psp ma velice slusnou grafiku, napr ff: CC

bliju svůj názor. Undercovery jsem hrál jak by my měli změnit názor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

psp si rozhodne kup, sem presne tvuj pripad, hraju na kompu dost casto a s moznosti mit moznou nejlepsi grafiku. poridil sem si minuly vanoce psp 3k (tenkrat s firmware 4.60) a je to uzasny, grafika je skvela! videama z utubu si nekaz nazor, ty sou hrozny, a sou to uplny FAKE videa oproti tomu jak to doopravdy vypada na PSP, je to vazne libocka, smaozrejme PC vs PSP nejde srovnat, ale toiho si sou vyvojari dobre vedomi takze tam hazou spis napady a herni prvky nez graficky efekty. a ta hry jsou bomba u god of war sem zkejsnul na mesic v kuse snad! chudak psp to musi bejt uz cely bolavy, mas to na filmy vsude jako mp3ku a ver nebo ne budes vsechno tolhe pouzivat hojne i na cestach kamkoli. je to super koupe, s psp mam jenom nejlepsi zkusenosti

je tady problem ze ja sem si ho moh hacknout ale ty asi nebudes moct leda by sis koupil z bazaru nebo z eshopu, ale jestli ti nevadi kupovat si umdcka... ja mam asi 10 DVDcek (na kazdym asi 4 psp hry) a ty si prubehem casu na pametovce menim takze to asi budes mit minus :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
psp si rozhodne kup, sem presne tvuj pripad, hraju na kompu dost casto a s moznosti mit moznou nejlepsi grafiku. poridil sem si minuly vanoce psp 3k (tenkrat s firmware 4.60) a je to uzasny, grafika je skvela! videama z utubu si nekaz nazor, ty sou hrozny, a sou to uplny FAKE videa oproti tomu jak to doopravdy vypada na PSP, je to vazne libocka, smaozrejme PC vs PSP nejde srovnat, ale toiho si sou vyvojari dobre vedomi takze tam hazou spis napady a herni prvky nez graficky efekty. a ta hry jsou bomba u god of war sem zkejsnul na mesic v kuse snad! chudak psp to musi bejt uz cely bolavy, mas to na filmy vsude jako mp3ku a ver nebo ne budes vsechno tolhe pouzivat hojne i na cestach kamkoli. je to super koupe, s psp mam jenom nejlepsi zkusenosti

je tady problem ze ja sem si ho moh hacknout ale ty asi nebudes moct leda by sis koupil z bazaru nebo z eshopu, ale jestli ti nevadi kupovat si umdcka... ja mam asi 10 DVDcek (na kazdym asi 4 psp hry) a ty si prubehem casu na pametovce menim takze to asi budes mit minus :(

souhlasim s tebou az teda na ty fimly a mp3...

na filmy psp staci ale treba notasu se nevyrovna, po filmu me vzdy bolely s psp oci, zda se mi ze na filmy to nema zrovna nejvetsi lcd, ale chapu ze je to max. co do prenosky muzou dat. jinak s mp3, jako zalozak, kdzyz se ti vychcije MPtrojka dobry ale kazdy den pouzivat psp jako MP3 PREHRAVAC NELZE, U ME TO TAK BYLO. psp je samo o sobe potichy( posloucham rock a mam rad kdyz slysim jen pisnicku a ne lidi...), v noci dobry ale v davu se to fakt neda, navic je velke... ale kdyz o tom tak uvazuju tak muj koment nema smysl, jelikoz i hry jsou jen na pripady, kdyz nejses u pc, kdyz polozim psp na stul vedle PC a mam si vybirat co zaparit tak PC vzdy vyhralo....¨¨

takze PROMINTE za muj nejak zmateny komentar.... sam sem s toho JELEN:P, ale prece ho jen odeslu, dal sem si s nim praci...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No , tak díky za všechny názory. Přece jen to bylo hlavně z toho, že jsem se díval na youtube.com na Colin McRae Dirt 2 a připomnělo mi to PS1 co mám doma. Jinak na PSP jsem hrál jen Killzone a to je fakt super. No chtěl jsem PSP Go tu cenu bych nějak přežil, ale štve mě chybějící UMD mechanila, protože stahovat hry z netu. MYslím, že to bude trvat dlouho ( omlouvám se ale nemám ani šajna, jak velkou kapacitu maj hry na PSP) a ještě ani nevím kolik budou stát.. Taky mě na PSP Go štve, že když se po čase opotřebuje baterku nemohu si koupit další a jen je měnit. Prý je to nějak zadělaný a nedá se tam dostat, je to pravda? Protože jestli jo, tak to je pěkně na houby. No jenom ještě někdo tu psal, že PSP 3000 jen tak neseženu, tak seženu v poho. A v PSP 3000 a PSP 3004 není žádný rozdíl, nebo jo ? OPĚT DÍKY ZA NÁZORY

Je vůbec nějaký větší rozdíl mezi PSP Go a PSP 3000, krom vzhledu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No , tak díky za všechny názory. Přece jen to bylo hlavně z toho, že jsem se díval na youtube.com na Colin McRae Dirt 2 a připomnělo mi to PS1 co mám doma. Jinak na PSP jsem hrál jen Killzone a to je fakt super. No chtěl jsem PSP Go tu cenu bych nějak přežil, ale štve mě chybějící UMD mechanila, protože stahovat hry z netu. MYslím, že to bude trvat dlouho ( omlouvám se ale nemám ani šajna, jak velkou kapacitu maj hry na PSP) a ještě ani nevím kolik budou stát.. Taky mě na PSP Go štve, že když se po čase opotřebuje baterku nemohu si koupit další a jen je měnit. Prý je to nějak zadělaný a nedá se tam dostat, je to pravda? Protože jestli jo, tak to je pěkně na houby. No jenom ještě někdo tu psal, že PSP 3000 jen tak neseženu, tak seženu v poho. A v PSP 3000 a PSP 3004 není žádný rozdíl, nebo jo ? OPĚT DÍKY ZA NÁZORY

stahovani her z netu u psp go nemusi bejt tak zly, hry maj okolo 800mb - 1,6gb takze to je dobry, zalezi na rychlosti pripojeni. budou stat asi ak jako v kamenym obchode umd. baterka v psp go nejde odendat kvuli hackerum ketry by z ni udelali dalsi pandoru a snazili to nak prozkoumat vis co.... ano je pravda ze je zaplombovana, jestli ji nak dokazes vyjmout okamzite ztracis zaruku (dalsi krok porti hackerum) psp 3000 v pohode sezenes

http://www.czechcomputer.cz/ Herní zařízení \ Herní konzole \ PSP

psp 3000 se prodava vsude po svete v ruznych regionech, posledni cislo udava jenom pro prehled pro dodavky/jazykovy verze jakej je to region, 300-4 je pro evropu, 300-7 je pro asii myslim atd

asi chapu ze nejsi pirat a chces si hry kupovat, protoze ti musim bohuzel jako pokazde oznamit ze pokud si koupis nove psp at uz go nebo 3000 tak ho nemuzes hacknout abys tam moh hrat nelegalne stazeny hry (maximalni verze ktera jde hacknout je 5.03)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No Dirt 2 je jedna velka - chyba. Najdi si topic zde na foru a uvidis, jak to bylo pro vsechny zklamani.. Dirt 2 rozhodne neni reprezentativni a dal bych mu dal 1 hvezdicku z 5. Podivej se radeji na God Of War nebo na Motorstorm nebo na Granturismo nebo na Juiced 2 nebo Midnight Club 3 DUB Edition nebo GTA:LCS/VCS! To jsou IMHO reprezentativni hry z hlediska grafiky (ale i hratelnosti).

neon, prosimte, kecas hovadiny. Ikdyby baterie sla vyndat, tak pandora tentokrat fungovat nebude - s pandorou to nema nic spol. Ted ma ta baterka jen + a -, takze ikdyby jsi rozebral to PSP, tak zadna pandora existovat nemuze. Dalsi vec je, ze PSP 3k se da sehnat v pohode a v pohode se da sehnat s fw =<5.03. A hry maji 50 MB (PSP Minis) - 200MB (vetsinou NFS) - 1,8GB (napr. Final Fantasy). Absence UMD mechaniky je imho dost velka nevyhoda. (pokud chces jet legal).

neon, s tou baterkou jsi fakt dost mimo.. Hacker jsi sam prosimte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A co vy osobně byste mi doporučili ? PSP nebo PSP go? Taky si myslíte, že je to dost velké mínus, že nejde odendat ten kryt na baterku. Protože přeci po čase přeci baterka "ochabne" a co pak? A nemusím mít strach, že se přestanou dělat hry na PSP a už se budou jen prodávat na netu ( v digi podobě). JDou vůbec u PSP 3000 taky stahovat hry přes oficiální server PSP ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele, pokus chces byt 100% legal, tak bych asi sel do PSP 3k.. Proste.. UMDcka z USA nakoupis levneji, nez hry s PSstore - navic na PS store hafo her neni a mozna ani uz nebude. Pokud ti nevadi byt ilegal, tak kup starsi 2004 flashnute a nemusis vubec resit. Nahradni baterie se obcas hodi, to je pravda, ale v tom osobne nevidim nejvetsi vyhodu - protoze i po 3 letech je ta originalni (z PSP fat v mem pripade) docela dost pouzitelna. Vetsi nevyhodu bych videl v te absenci UMD mechaniky (taky kvuli tomu, ze pamet neni nekonecna a az toho nastahujes dost, tak budes muset mazat a pak casem zase stahovat.. coz trvaa.. UMD mas proste kus plastu v ruce) a nemoznosti jet tam stazene ISO hry (a homebrew).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čauwes lidi..... mám CFW 5.00 M33-4 a potřeboval bych to "zvýšit" na CFW 5.50 aby mě tam šli ty nejnovější hry... když cokoli zkusim tak mě to napíše že už jsem to přepsal a nic se neděje.... pls. poradte moje icq je 475 127 216 a nebo můj email je jirik.peter@seznam.cz

předem dik moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

2) hlavne neupdatuj fw na vyssi, nez 5.03 - budes moci hrat stazene iso/cso hry pres chickhen exploit. (navod zde na foru v sekci tutorialy)

U illegal vacsinou plati : Starsie, lepsie .. starsie ide lahsie odrbat a tak.. ale niekedy sa upgrade zide.. nedavno som z 4.01 daval na 5.50 GEN D2

z 5.00 by som upgradoval az ked bude nejako 6.00 cracknuta..

starsie psp: ja som zo Slovenska takze asi velmi nepomozem...

skus tu PSP vymenim / predam alebo iny bazar...

a niekde mozes zohnat v obchode aj 2000.. a flashnut ho tu u sudruha Anonymous_ alebo niekoho blizko k tvojmu bydlisku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak zdravím ještě jednou. Doufám, že už můj poslední dotaz. Je např. toto: http://www.hrycz.cz/produkty/psp-sony/konzole/psp-2004-base-pack-black - ta 2004 která se dá cracknout ( nevo jak se to jemnuje, prostě aby na to šli stahované hry) ? A kdyby to byla ona a měla vyšší fw než ten ketrý jde hacknout, dá se tam nahrát nějaký starší ? MOC DÍKY !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No Dirt 2 je jedna velka - chyba. Najdi si topic zde na foru a uvidis, jak to bylo pro vsechny zklamani.. Dirt 2 rozhodne neni reprezentativni a dal bych mu dal 1 hvezdicku z 5. Podivej se radeji na God Of War nebo na Motorstorm nebo na Granturismo nebo na Juiced 2 nebo Midnight Club 3 DUB Edition nebo GTA:LCS/VCS! To jsou IMHO reprezentativni hry z hlediska grafiky (ale i hratelnosti).

neon, prosimte, kecas hovadiny. Ikdyby baterie sla vyndat, tak pandora tentokrat fungovat nebude - s pandorou to nema nic spol. Ted ma ta baterka jen + a -, takze ikdyby jsi rozebral to PSP, tak zadna pandora existovat nemuze. Dalsi vec je, ze PSP 3k se da sehnat v pohode a v pohode se da sehnat s fw =<5.03. A hry maji 50 MB (PSP Minis) - 200MB (vetsinou NFS) - 1,8GB (napr. Final Fantasy). Absence UMD mechaniky je imho dost velka nevyhoda. (pokud chces jet legal).

neon, s tou baterkou jsi fakt dost mimo.. Hacker jsi sam prosimte..

tak to se omlouvam, cetl jsem to v PSP revue. nevim ted presne v jakem cisle, mluvilo se tam ze jeden z duvodu proc je baterka zabudvana je proti pokusu ji nak upravit a ze je to jeste tak do detailu ze kdyz se pokusis k ni nak dostat (rozebrat psp go neodborne) tak ztatis zaruku. sam sem si to nevymyslel a ocenil bych kdyby jsi ze me prestal delat vola a nesmazaval moje prispevky, dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu