Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

stifmayster

Otázka

Mám malej problév vždy když zapínám xko se mi oběvý RROD ale xko normálně jede v pohoďe dám hru a hraru někdy mi nenajede vůbec jen svíti RROD a když ho vypnu a zapnu tak jede v pohodě normálně naběhne bez rrod a můžu hrát a takhle se to děje náhodně dokola jednou najede jednou ne jednou rrod jednou zase ne nevíte někdo co stím může bejt ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Pokud vypinas xko po kazdem hrani z elektriky , nedelej to.

Jinak pak muze byt vadny zdroj . Taky treba AV kabel , nebo video vstup v xku .

Tohle na klasicky rrod nevypada , to by se ti sekaly hry napr. , delsi loadingy , atd.

Duvodu je mnoho jak uz popisuju vyse , pokud mas zaruku , reklamuj .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
říkám ež se ničí zdroj?ne ale tak jestli vytahuješ xbox s elektřiny tak klidně ale až tu bude topic :Xbox mi nejde zapnout prosíííím pomoc(autor trezzor) tak tam ani nebudu chodit :d

Neviem o com tocis! Mas to niecim podlozene? Odkial to mas?

Od zaciatku vypinam zdroj zo zasuvky a su tomu 2 roky!!!!! Niekedy hram nielen jeden krat denne, ale cez vikend sa stane ze 2-3 krat po cca.2 hodiny a vzdy som vypinal zo zasuvky.

Ziadny problem nebol, veris mi? :roll: :cheesygrin: OMG, tu sa najdu mudrci :roll:

EDIT: A navyse by som tu o tom nepisal, pretoze si to vyriesim sam :D Uz cakam, ze sa tu napise, ze mu tecie sopel a otazka ze preco? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

''OMG, tu sa najdu mudrci :roll:'' jo to máš pravdu...

to že se to tobě nepokazilo znamená,že ostatním se to nemůže pokazit?

''to je to samý jako že já neměl rrod tak ho nemůže nikdo mít ,to je přece nemožný když jsem ho já neměl tak jak ho můžou mít ostatní,to je určitě lež''

jesli že jsem na nějakou z tvých hovadin neodepsal tak promin ale nedá se to číst

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jasne! Ked sa elektro spotrebice vytahuju zo zasuvky, tak sa pokazia :cheesygrin:

Takze vsetky spotrebice je potrebne mat pod napatim, v pohotovostnom rezime, ze? :cheesygrin: :roll: Je tu sranda, preto sem chodim...

PC nemam v pohotovostnom rezime 9 rokov, vypinam vypinacom na predlzovacke...uz by sa mi malo PC pokazit z toho dovodu, ci nie? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
''Ked sa elektro spotrebice vytahuju zo zasuvky, tak sa pokazia''

TY-SI-DEMENT???říkám že by se to nemělo a říkaj to i výrobci TĚCH SPOTŘEBIČŮ

Ale si neodpovedal, ze preco by sa to nemalo odpojovat. Vidis aky si DEMENT, ked nevies vysvetlit svoj nazor :cheesygrin:

TV pouzivam denne. Ine spotrebice ako kedy, tak tieto odpajam zo siete. V pohotovosti maju tiez odber energie, tak ked nemusia byt zapojene, tak nech nie su. Nepotrebujem mat vsetko pod napatim.

EDIT: Pisal si, ze casom sa to znici. Tak ani nevies co uz pises :D

"to máš to samý jako když by jsi vypínal tv,ledničku apod z elektřiny než deš spát časem se to zničí "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ty si to od začátku vůbec nepochopil ale tak envadí nebudu to řešit...každyý normální DEMENT by to pochopil ale TY JSI ASI NENORMÁLNÍ DEMENT...tečka už to neřeším vypojuj si co chceš třeba celej barák od elektřiny mě je to jedno zatím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Neviem o com tocis! Mas to niecim podlozene? Odkial to mas?

Od zaciatku vypinam zdroj zo zasuvky a su tomu 2 roky!!!!! Niekedy hram nielen jeden krat denne, ale cez vikend sa stane ze 2-3 krat po cca.2 hodiny a vzdy som vypinal zo zasuvky.

Ziadny problem nebol, veris mi? :roll: :cheesygrin: OMG, tu sa najdu mudrci :roll:

EDIT: A navyse by som tu o tom nepisal, pretoze si to vyriesim sam :D Uz cakam, ze sa tu napise, ze mu tecie sopel a otazka ze preco? :D

Jeslti xbox vytahuješ ze zásuvky, tak se nemužeš divit...

Nechápu proč to vubec děláte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ty si to od začátku vůbec nepochopil ale tak envadí nebudu to řešit...každyý normální DEMENT by to pochopil ale TY JSI ASI NENORMÁLNÍ DEMENT...tečka už to neřeším vypojuj si co chceš třeba celej barák od elektřiny mě je to jedno zatím...

No nepochopil som to, ze ked nieco odpajam z elektriny, tak sa po case znici. Tebe sa uz znicilo? :cheesygrin:

Nieco zacnes a nevies na to normalne odpovedat...ziadny normalny argument nemas na tvoje tvrdenie :cheesygrin: Sorry, to moze iba DEMENT, ktory si nevie svoje tvrdenie obhajit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu