Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

první seknutí x360


w0lf

Otázka

Zdravim vas,

tak je to tady... Vcera pri hrani fable 2, presneji pri vstavani z postele po 6ti hodinach spanku se mi hrdina zvedal a najednou se zacala hra desne trhat... Slo se vratit do dashe ale rikal sem si, ze to treba prestane... Sesel jsem dolu ze schodu v hospode a najednou zasek a uz se neslo vratit do dashe neslo nic krome vypnuti a zapnuti xka... Vypnul jsem, pak zapnul a normalne xko nabehlo... Zajimalo by me, jestli je to ted prvni znamka prehrivani a jestli mam za chvili ocekavat tak moc nechtenej RROD. Verze xka je falcon elite... vyroba srpen 2008. Xko jsem mel dany nastojaka (nekde jsem cetl ze se lip chladi), nedavno sem se ptal jestli je lepsi ho mit nastojaka nebo na lezaka a bylo mi napsano, ze na stojaka se vic seka ale lip chladi a ze pri prvnim seknuti mam dat xko na lezaka a uz ho tak nechat... Ma to nejakej vliv na neco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Čus, já třeba hraju SR 2 a taky se mi to na hned sekne a musim to vypnout hlavním tlačítkem. A není to jen u SR 2. Seken se to občas u čehokoliv. Ale já se nedivim, když to tu běží třeba 6 hodin. Ale myslim si že to není známka RROD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja mel uz 2 zaseky.Oba pri hrani Indiana Jones 2 s pritelkyni,ale to bylo po nekolika hodinach.Vtip je,ze mam Zalman 1000 a xko rozdelany na plech + 80x80 vetracek na GPU a stejne.Bud to odejne nebo ne.Jedu jinak normal pres mechaniku,ale tu mam uplne na jine strane,nez puvodne.Jinak mam skoro stejnou verzi jako mas ty akorat s 60GB diskem :)

Mimochodem az to nekdy casem odejde.Jdu opet do Xka + se budu modlit,aby tam nebyla novejsi verze dashboardu.Kvuli FULL Arcade hram

http://www.xbox360iso.com

Tady se to pekne rozjelo + navody jak na to.Takze v budoucnu urcite budu chtit hrat veskere ARCADE HRY full :))

TAKZE PRECI JEN TO BANOVANI BYLO K NECEMU DOBRY,protoze mnoho lidi to nejen nasralo,ale zacalo se vic do Xka rejpat,rejpat a rejpat.Verim,ze brzy bude take upraveny dashboard,ale ty plne Arcade hry jsou dost super :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja jsem Xko kupoval jeste pred vanocema s Gear of War 2 CZ.Myslel jsem si,ze domu vezu Jasper,ale podle stitku napeti a take podle zastrcky jsem zjistil,ze se jednoduse jedna o Falcona.Jasper to urcite nemohl byt :))

Doufam,ze priste toho Jaspera dostanu.Jinak by to byli vyhozene penize a jeste bych na to porad myslel,ze zas muzu mit zasek,rrod a jine blboviny :_(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja do xka pujdu taky ale uz do arcade verze akorat si z tohohle necham disk... Tak ale stve me to... Ted mam strach hrat :D. Mam to nechat teda nalezato nebo na stojato? Mam to nejak rozdelat a vysat? popr. sundat chladice a dat treba novou pastu? jeste chci aby mi konzole chvili vydrzela...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

me se skl kdyzjsem ho mel na stojato tak jsem ho dal an lezato a za 7 mesicu asi tri seknuti...2xu skate to uz je rok stary...takze to mo dosti skrabancu...to ams to samy jako kdyz se ti sekne pc kdyz dela moc veci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

''tak jsem ho dal an lezato a za 7 mesicu asi tri seknuti...2xu skate to uz je rok stary...takze to mo dosti skrabancu''což znamená ež se to seklo jen jednou z normální nepoškrábanou hrou...jestli se ti to sekne a hraješ z disku čekej rrod

EDIT:a pozor u feeble to není tak ojedinělý to samý oblivion jsou to náročný hry kvůli otevřenímu prostranství a tak se to furt načíta...kydž se ti to sekne u např nhl tak je to už problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no neresit zrovna ne...myslim to tak aby jsi nebyl tak udiveny je to narocna hra kvuli prostoru...jak se nekdy sekne pc,mobil tak se i nekdy sekne xbox...s tím se musíme smířit...ael jo hraj vesel dál a nech ho na ležato... :) nějak to podlož na stranách aby to mělo další ''nafukovací'' místo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už od doby kdy sem si xko pořídil sem ho položil pěkně , na stojaka sem xko nikdy neměl ... A xko běží už rok bez problému jako nový ... jednou za měsíc ho preventivně vysaju ... bez rozdělání jen větrací otvory a otvory u ventilátoru ... pohoda ... nebal bych se nechat xko ... v lednu už to bude rok a dva měsice co takhle je ... mam revizy Jasper s 120gb HDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Už od doby kdy sem si xko pořídil sem ho položil pěkně , na stojaka sem xko nikdy neměl ... A xko běží už rok bez problému jako nový ... jednou za měsíc ho preventivně vysaju ... bez rozdělání jen větrací otvory a otvory u ventilátoru ... pohoda ... nebal bych se nechat xko ... v lednu už to bude rok a dva měsice co takhle je ... mam revizy Jasper s 120gb HDD

no jo ale ja mam falcona :(... Projistotu ho rozdelam, vysaju, sundam chladice a dam tam novou pastu a snad to bude dobry... jinak necham ho teda lezet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podle me stim chlazenim na stojaka jeto blbost dit kdis to date nastojaka tak si tim ucpete nejvetsi otvor na prisavani vzduchu a to je prave pri poloze na stojaka :) ve spodni casti navic hrozi i vetsi riziko poskozeni media u vnitr mechaniky je to nestabilni pozice.Podle me to MS napsal jen pro to aby se vam xko driv porouchalo a vy si koupili novy :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu