Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pár dotazů


Cruiser

Otázka

Ahoj,

jsem tu novej, zvažuju koupi Xboxu ale nejdřív potřebuju něco zjistit. Na Xlive ani nechci, jde mi spíše o singleplayer, a o flashnutí xboxu.

1. Co je vlastně všechno potřeba udělat, když si koupím Xbox, abych mohl hrát pálené hry ?

2. Musí se něco upgradovat během používání xboxu nebo tak ?

3. Co když budu mít flash, Xbox se porouchá a já budu chtít xbox reklamovat ?

Zatím to je asi tak všechno, pokud mě něco napadne (určitě) tak sem napíšu.

Předem díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1. Tady na foru si nekoho seženeš kdo to umí, a posles mu poštou xbox. On ti to flashne a hned pošle k tobě , takže dejme tomu že když pošleš v pondělí a on to v utery nebo stredu este da na poštu , budeš už v pátek zase pařit

2. Nic to nestojí a je to hned :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo aha no tak ten update bych ještě nějak pořešil spíše mě zajímá flash...nevím proč ale zdají se mi ceny za flash hrozně předražené...

Pokud se ti zdaji ceny předražené , potom je tu ještě jedna rada zdarma a zároveň rada k nezaplacení www.google.com a udělej si to sám. Aneb RTFM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dík to se hodí :bash:

1. Nevím proč se ti zdá dát částku za kterou se ve dvou ve slušnější restauraci nenavečeříš za přehnanou.

2. Máš možnost si xbox flashnout sám nikdo ti nebrání budeš to mít zdarma.

3. Jestli umíš počítat , tak si spočítej jedna a jedna a potom mluv.

4. Než začneš psát dotazy nejdříve čti , hodně čti , ještě jednou čti a potom ještě jednou čti a potom teprve piš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevim jestli je 500 Kc za flash moc, ale pro tebe asi jo, radsi si budes kupovat originaly za litra.. Sice na tom neni nic spatneho kupovat originaly, aspon by se vyvyjelo vic her.. Ale ty si asi myslis ze je vsehno zadarmo..

Navic si rikal ze budes offline tak si nemusis pokazdy nahravat novej firmware, ale patchovat jen hry..Na druhou stranu nekdy novej firmware prinasi ruzny vychytavky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tyhle lidi sou nejlepsi...Staci pouzit strycka googla a nemusis zakladat hned topic,nebo je zde na foru funkce hledej!!Ceny jsou primerene.Sezenes flash od 500-600kc.Pokud se ti to zda moc,tak je to jednoduchy a udelej si to sam.K cene se vyjadrovat nemusis.Je to obchod,jako kazdy jiny,ber nebo nech.Dalsi moznost je hrat originalky...V pripade,ze se ti zda 500 moc,tak sem zvedavej kolik her si koupis.:cheesygrin:Za novy hry das 2-3x tolik,jaka je cena flashe:roll::roll:

P.S.: Az sezenes nekoho kdo dela kvalitni flash za 100-300kc.Tak se s nami prosim podel o tohoto cloveka a kontakt zanech v sekci "prodam" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
místo tohohle stupidního postu jsi mi mohl napsat odpověď :roll:

Kdyby jsi neplýtval prostředky na vytváření stupidních a bezvýznamných Topiců , které jsou zde již asi tak milionkrát zodpovězeny a naučil se používat vyhledávání , měl by jsi to na světě jednodušší a nikdo by ti do tvých stupidních Topiců , nedával stupidní posty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu