Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co s tim ?


RioCZ

Otázka

Dobrý den. Mám takový problém. Před nějakým časem (už je to docela dlouho) jsem flashoval xbox 360 premium (flash 1.5 ixtreme tuším) Xbox mi ale docela dost hučí a v poslední době se mi nějak začínaji sekat hry. Sekají se například intra. Jakoby by bylo FPS razantně dole. Prosím o radu co s tím ? Popřípadě se chci i zeptat jestli to půjde updatovat na novou verzi flashe. Díky za info. (Moc se ve flashování nevyznám, takže bych to spíš nechal na odborníkovi, jen se na to ptám jestli to půjde v pohodě) Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
To že se ti sekají hry a XBOX je hlučnější je příčina, že to hraješ z DVD. Kup si HDD hru na něho nainstaluj a pojede vše OK

Hadr mam, takže je to tím, že musím hru vždy nainstalovat jo ? Hluk to sníží to ano, ale ne zas o moc..docela mě to sere, přišel mi totiž po reklamačce jiný xbox , ten můj starý tolik nehučel.

Zdá se mi, ale že xbox začal hučet víc po tom flashi.

A ano flash sem dělal sám.(Nemohlo se třeba stát, že se mi zvýšili otáčky mechaniky, či popřípadě snížili) ?

Půjde to tedy přeflashovat na vyšší verzi ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hadr mam, takže je to tím, že musím hru vždy nainstalovat jo ? Hluk to sníží to ano, ale ne zas o moc..docela mě to sere, přišel mi totiž po reklamačce jiný xbox , ten můj starý tolik nehučel.

Zdá se mi, ale že xbox začal hučet víc po tom flashi.

A ano flash sem dělal sám.(Nemohlo se třeba stát, že se mi zvýšili otáčky mechaniky, či popřípadě snížili) ?

Půjde to tedy přeflashovat na vyšší verzi ?

Ano, pri flashi sa vraj daju upravovat otacky, ak ich znizis, tak nacitavanie bude pomalsie! Tak nepochopim, preco hry nehras z HDD...ja si myslim, ze hluk sa znizi dost a nacitavanie bude lepsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu