Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vypadl obraz


xando

Recommended Posts

Zdravím,

chci se zeptat, zda někdo nevíte, co se děje s mou konzolí. Vesele si hraji a najednou obraz získá červený nádech, raději jsem konzoli vypnul, ale když jsem ji opět spustil po nějaké době, neběží obraz, pouze zvuk. Zkoušel jsem dvě různé televize, bezvýsledně, dostupný je pouze zvuk, indikátor je zelený, žádná část není červená, Xbox najde bez problémů ovladače, prostě a jednoduše neběží pouze obraz.

Díky za všechnu pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aku mas reviziu? A ake chyby boli predtym, ked si reklamoval?

Bylo mi řečeno, že během třetí reklamace mi byl Xbox vyměněn. Předtím dělal něco podobného, ale obraz měl modrý nebo zelený odstín a nakonec se zasekl úplně. Ale indikátor byl rudý a konzole vůbec nereagovala, tentokráte se zdá, že běží vše v pořádku, vyjma obrazu. No, naštěstí ho tedy ještě můžu reklamovat, ale radost z toho nemám, to chápete, ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej o 3 to uz muzes vratiti a chtit spatky penize a kup si revizi FALCON tam se dost snizilo riziko RRODU a vsech tehle problemu nerikam ze je to 100% neznicitelna konzole to ne ale urcite je natom lip jak predesly..

Už jsem to zkoušel, ale bylo mi řečeno, že potřetí prý šlo o jinou závadu a tak to odmítli, tak třeba teď budu mít štěstí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to zkoušel, ale bylo mi řečeno, že potřetí prý šlo o jinou závadu a tak to odmítli, tak třeba teď budu mít štěstí :D

Nárok na vrácení peněz máš buď při 3. stejné závadě po sobě, nebo při jakékoliv 4. reklamaci. Takže jestli už teď je to tvá 4. máš nárok na vrácení peněz a to ve výši pořizovací ceny. Takže pokud jsi za xko před 1,5 rokem dal 7tisíc, musí ti vrátit 7 tisíc. Samozřejmě ti můžou nabídnout novou konzoli (což se taky budou snažit ti vnutit), ale je jen na tobě, jestli si vybereš novou konzoli, nebo vrácení peněz. Já osobně bych rozhodně brala peníze - vždycky na tom něco vyděláš, protože xko koupený dnes a před 1,5 rokem je rozdíl v penězích.

Pokud je to 4. reklamace tak na ně jdi rovnou s tím, že chceš vrátit peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak to chapu tak ze je uz to uz po4te.. tak di nanen stim ze chces penize zpatky a kup jaspera =) neser se snima oni natebe budou urcite zkouset figle.. typu to je vase vina atd.. !! ted ses v pravu vyhrozuj jim ceskou obchodni ! kdyby nahodou a kdypy i tak tak tu mam nane i cislo nekde.. normal je zavolas a oni to zatebe vyresi a uvidis jak okolotebe budou ty socialove ze servisu litat :D tata uz je volat musel a hned jak zmenily to toje vase vyna to vam vymenit nemuzem :D na ano pane tady sou penize :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu