Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

assassin+zámrznutí+12V


foruman

Otázka

Ahoj. Mám takový multinásobný dotaz na zdejší profesionály, včera se mi poprvý zamrznulo xko mám falcona. Takže prakticky už bezporuchová moderna. Nevím zda-li je to klasicky jev tak se chci zeptat Vás - hral sem totiž tak dvě hodiny assasina 2 ten je graficky dost náročnej takže se to s tím chlazením co tam je dá pochopit (hraju ve full hd). Takže první otazka je zda-li se to děje i Vám ostatním ? Druhá jestli je to jev přehřívání a je třeba to řešit, nebo jde jen o vyjímečnou záležitost. Z toho co jsem četl dává, xko přehřívání najevo červenými ledkami ...takže nevím. A třetí věc je pakli-že bych se rozhodnul vymyslet nějaký systém chlazení je na mainboardu nějaký zdroj odkud vzít 12V napětí ?Díky chlapci, useři, profesionálové a módeři :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj. Mám takový multinásobný dotaz na zdejší profesionály, včera se mi poprvý zamrznulo xko mám falcona. Takže prakticky už bezporuchová moderna. Nevím zda-li je to klasicky jev tak se chci zeptat Vás - hral sem totiž tak dvě hodiny assasina 2 ten je graficky dost náročnej takže se to s tím chlazením co tam je dá pochopit (hraju ve full hd). Takže první otazka je zda-li se to děje i Vám ostatním ? Druhá jestli je to jev přehřívání a je třeba to řešit, nebo jde jen o vyjímečnou záležitost. Z toho co jsem četl dává, xko přehřívání najevo červenými ledkami ...takže nevím. A třetí věc je pakli-že bych se rozhodnul vymyslet nějaký systém chlazení je na mainboardu nějaký zdroj odkud vzít 12V napětí ?Díky chlapci, useři, profesionálové a módeři :)

Prakticky bezporuchova moderna je revizia JASPER (vysla po Falconovy).

Zda sa mi, ze so zamrzanim AC2 mali aj iny problem. Vyhovarali sa na release od MegaWare, ale ja som s nim problem nemal (vlastne ani nepises, ci AC2 mas orig., alebo kopiu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
AC 2 megaware nebyl scene takže mám scene DNL(tuším). A jedu z mechaniky ...jinak o jasperovi vím, ale určitě si kvůli tomu, že je to novější revize nepoběžím koupit jiny ...

To je v poriadku, len som ta upozornil, ze Falcon nie je bezporuchovy! Ako si si sam namyslal :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu