Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejede gameska


CHazy

Otázka

Zdravím! Asi určitě se tu už řešili podobne problemy, ale je to tu dost obsahle a nenašel jsem ten můj konkretní! Jsem tu nový a mám i nově xbox360 arcade (jasper) 1.51 flash! Stahl jsem si hru forzu 3 a dobře (aspoň si to myslím) jsem si ji pálnul dle návodu, co jsem na netu našel... Při vložení dvd se mi ukáže obrázek hry, ale jakmile ji zpustím, tak hned při načítání mi vyskočí tabulka s nápisem: This disc's region code is incorrect for this console. For more help, go to www.xbox.com/support. Nejsem rozený angličtinář, co to znamená a jak to jde vyřešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tvoje konzole nepodporuje daný region. U nás se hry vydávají v regionu PAL. V USA a Asii v NTSC. Stáhl sis hru s normou NTSC a máš konzoli PAL. Stahuj hry s regionem PAL.

Edit: jen tak mimochodem, proč tam máš nově 1.51 firmware na Jasperu ? Nechceš mi namluvit, že tam máš Hitachi mechaniku, že ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím! Asi určitě se tu už řešili podobne problemy, ale je to tu dost obsahle a nenašel jsem ten můj konkretní! Jsem tu nový a mám i nově xbox360 arcade (jasper) 1.51 flash! Stahl jsem si hru forzu 3 a dobře (aspoň si to myslím) jsem si ji pálnul dle návodu, co jsem na netu našel... Při vložení dvd se mi ukáže obrázek hry, ale jakmile ji zpustím, tak hned při načítání mi vyskočí tabulka s nápisem: This disc's region code is incorrect for this console. For more help, go to www.xbox.com/support. Nejsem rozený angličtinář, co to znamená a jak to jde vyřešit?

asi mas hru jineho regionu... A to NTSC... musis si stahovat PAL hry na PAL konzoli.-..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu