Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hledám


tucnak77

Otázka

Ahoj hledám někoho z Jihlavy,kdo by mě naučil vypalovat hry!Vím že to asi není těžké,ale mám xb od pátku a už jsem zničil pár dvd a nechci zbytečně ničit další.A bohužel niky jsem nic podobného nedělal a nemůžu najít opravdu návod pro blbý.Tak bych chtěl někoho poprosit touto cestou.Předem děkuji:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hm tak se mi to nějak taky nepovedlo.Když jsem to vypálil,šlo mi akorát na xb play Dvd to bylo vše co xb udělal.Nemohl by mi někdo udělat podrobnější návod krok za krokem.jak to přepsat,kam atd.to vypálení už nebude takovej problém.Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hm tak se mi to nějak taky nepovedlo.Když jsem to vypálil,šlo mi akorát na xb play Dvd to bylo vše co xb udělal.Nemohl by mi někdo udělat podrobnější návod krok za krokem.jak to přepsat,kam atd.to vypálení už nebude takovej problém.Předem díky

A máš vůbec DVD mechaniku, která přehrává a umí vypalovat do DL DVD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hm tak se mi to nějak taky nepovedlo.Když jsem to vypálil,šlo mi akorát na xb play Dvd to bylo vše co xb udělal.Nemohl by mi někdo udělat podrobnější návod krok za krokem.jak to přepsat,kam atd.to vypálení už nebude takovej problém.Předem díky

Vypalene to mas dobre jen si zapomel hru opetchovat popripade pouzit activate iso :)

Navod zde http://console-forum.net/showthread.php?t=51466

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo nějakej flash to má.KDE PROSÍM ZJISTÍM CO JE TO VERZI?Zkoušel jsem Assasins creed2 a zase další dvd šlo se stejným výsledkem do koše.Po vložení do xb jen Play dvd a obrazovka xbox360 a nic víc.No vždyt učený z nebe nespadl.Stačil by pořádný obrázkový návod krok za krokem a i hnupy jako já by to zvládli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo nějakej flash to má.KDE PROSÍM ZJISTÍM CO JE TO VERZI?Zkoušel jsem Assasins creed2 a zase další dvd šlo se stejným výsledkem do koše.Po vložení do xb jen Play dvd a obrazovka xbox360 a nic víc.No vždyt učený z nebe nespadl.Stačil by pořádný obrázkový návod krok za krokem a i hnupy jako já by to zvládli.

Ked nevies aky tam mas flash, tak aspon odkedy mas konzolu? Na spustenie je potrebne aktivacny disk, alebo ak mas starsi flash, tak hru najskor opatchovat na Wave2 a az potom napalit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě mám jednu otázečku u her kde není uvedeno jestli je to wawe3,stane se něco když to opatchuji wawe3?myslím si že by se stát nic nemělo?Co si myslíte vy?předem díky za odpovědi:?

http://abgx360.net/verified.php

Pri novych hrach je to hadam aj uvadzane (release).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu