Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chip nebo Flach poradte


slechta10

Otázka

Ahoj chtel bych poradit. Bydu si kupovat novy Xbox 360 a zajimalo by me co je vyhodnejsi ja osobne bych chtel chip protoze nedostanu ban ale porusim zaruku tak bych se chtel zeptat jaka je poruchovost s tim chipem. Jinak na flechech me vadi to s tema hrama jak maj ten wawe (jinak o ten ban me nejde me de o ty hry ja chci jenom vypalit a nemit s tim naky starosti s tim wawe). tak diky cawes :wohow:

jinak budu si asi porizovat tenhle

http://hrejte.cz/index.php?akc=det&id=330

ten je i s flechem

DÍÍKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jestli si budes porizovat xko uz s flashem tak nic neres... Patch na mensi wave neni problem je to behem chvile udelany... S chipem prijdes o zaruku to je pravda. U novejsich xek uz ta poruchovost neni takova ale stejnak se ti tam muze vzdycky neco podelat :(... Osobne byt tebou tak tam necham jen ten flash a bylo by...

edit: samozrejme ale nechod jak s chipem tak s flashem na xbox live (teda nevim jak je to presne u chipu ale jistota je jistota)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jiste se ti hodi tohle http://console-forum.net/showthread.php?t=12333

tohle asi taky i kdyz stejnak na net list nemuzes aby si nemel ten ban ale kdyz to zkontrolujes tak alespon nezlikvidujes DVD http://console-forum.net/showthread.php?t=57624

tady je to patchovani http://console-forum.net/showthread.php?t=72633

jinak elity mam taky a popravde je to to samy co premium nebo acade akorat je xko cerny a ma vetsi disk... kdyz chces dokupovat dalsi veci tak vsechno hledas v cerny barve aby to ladilo ale je to samozrejme drazsi no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a nebo si asi koupim bez flashe budu hrat originalky a az me prestanou bavit tak si to oflashuju nebo uz to mam koupit s tim flashem rovnou :idea:

mě to tak připadá že nevíš co chceš. Já i přesto že nerad doporučuju jen ten flash, na online hraní 100% zapomeň a i kdyby jsi měl originálku, stejně dostaneš ban protože máš flashlou mechaniku.

Pokud chceš hrát online, kupuj normální Xbox 360 bez flashe a za pár kaček si budeš kupovat hry (např. z aukra) a můžeš pohodlně hrát na Live. Je to jen tvoje volba ale jestli vlezeš na LIVE s flash, bude tě tam čekat BAN a záruku máš v koši. Takže je to jen a jen na tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jestli si budes porizovat xko uz s flashem tak nic neres... Patch na mensi wave neni problem je to behem chvile udelany... S chipem prijdes o zaruku to je pravda. U novejsich xek uz ta poruchovost neni takova ale stejnak se ti tam muze vzdycky neco podelat :(... Osobne byt tebou tak tam necham jen ten flash a bylo by...

edit: samozrejme ale nechod jak s chipem tak s flashem na xbox live (teda nevim jak je to presne u chipu ale jistota je jistota)

mimochodem na nové xboxy Chip není takže rozhodování je lehké ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja kdyz kupoval xko premejslel nad flashem taky, ale piratskych her mam plny zuby z PC takhle mam radost kdyz mi prijde krasna oreginalka rozbalim ji juknu na cover a manual hodim do xka a mam lepsi pocit nez kdybych to vypalil... to te ty hry strasne omrzej... Ja osobne nikdy xko neflashnu... a to ani neochipuju

edit: Em3r -> no vidis to sem ani nevedel... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak sem se rozhodnul koupim obic Xbox 360 elite a flashnu to az se me bude chtit tak diky caes hnedkon kupuju :coolgun:

rozhodl jsi se spravne :D tak pak se pripoj se svym gamertagem sem :) a muzem neco hrat :D

http://console-forum.net/showthread.php?t=74197

edit... neflashuj to nikdy :) flash je pro lamky :D a navic ty hry vazne moc nestojej... na aukru jsou za par kacek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja kdyz kupoval xko premejslel nad flashem taky, ale piratskych her mam plny zuby z PC takhle mam radost kdyz mi prijde krasna oreginalka rozbalim ji juknu na cover a manual hodim do xka a mam lepsi pocit nez kdybych to vypalil... to te ty hry strasne omrzej... Ja osobne nikdy xko neflashnu... a to ani neochipuju

toto mi proste mluvi ze srdce, za to se musim primluvit, na pc a psp stahuju, a hra mi vydrzi asi tejden, kdyz sem na psp jeste kupoval, vydrzela mi aspon 3 mesice + ta radost ze hraju original a ze me to stalo takovou kupu penez... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

samo stoji to vic, ale hry se daj zase prodat nebo vymenit a mas klidek :) a ta radost je proste nevysvetlitelna z te oreginalky jak uz jsem psal... a nikdy bych svymu xku nikdy neudelal flash... na to mam svoje xko a svuj live ucet rad :)... oreginal 4ever!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu