Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pomoc s opravou xka. jsem na dně


marty248

Otázka

Zdravím. Stala se mi ta nejhorší věc. Dnes mi přišlo xko z opravy, ale ve stejném stavu jako jsem ho odeslal. Měl jsem ho flashnutej a před odesláním jsem ho nechal dát uplně celej do kupy ale jak se zdá tak Sxxxxxé na to přišli.

Chtěl jsem požádat o pomoc jestli někdo netušíte kde bych mohl nechat xko opravit a za kolik ??? Jestli nebude lepší koupit nové.

Jo a porucha byla RRoD, jak nečekané. Jsem z toho docela dost smutný :cry:

prosím pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Exter999: Co to tady placas za nesmysli ?? Do liteon nejde dat orig FW protoze nejde ani vycist....

Jinak s RROD je to na hovno vrati se to zpet i po oprave delal sem jich nekolik a vsechny az na jeden casem znova ten samej RROD u nekterejch tejden, Mesic, dva tri.. u nekterejch se povedlo znova opravit na chvili a pak uz ani tuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Exter999: Co to tady placas za nesmysli ?? Do liteon nejde dat orig FW protoze nejde ani vycist....

Jinak s RROD je to na hovno vrati se to zpet i po oprave delal sem jich nekolik a vsechny az na jeden casem znova ten samej RROD u nekterejch tejden, Mesic, dva tri.. u nekterejch se povedlo znova opravit na chvili a pak uz ani tuk.

Podle me vycist musi jit,ale nejde vratit zpet,ale to muze potvrdit jen nejakej Flascher

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím. Stala se mi ta nejhorší věc. Dnes mi přišlo xko z opravy, ale ve stejném stavu jako jsem ho odeslal. Měl jsem ho flashnutej a před odesláním jsem ho nechal dát uplně celej do kupy ale jak se zdá tak Sxxxxxé na to přišli.

Chtěl jsem požádat o pomoc jestli někdo netušíte kde bych mohl nechat xko opravit a za kolik ??? Jestli nebude lepší koupit nové.

Jo a porucha byla RRoD, jak nečekané. Jsem z toho docela dost smutný :cry:

prosím pomoc

Tomu neverim! Mal si velmi poskodenu nalepku-plombu, alebo si ju tam ani nemal. Tak sa necuduj, ze ti to vratili neopravene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tomu neverim! Mal si velmi poskodenu nalepku-plombu, alebo si ju tam ani nemal. Tak sa necuduj, ze ti to vratili neopravene.

Nemusle mit poskozenou zadnou a vratili to uz takovej par pripadu bylo ..

Ptal jsem se flashera a ten rikal,ze to jde.:-)

To by mne zajimalo kterej chytrak ti tohle rekl "pozor neni flasher jako flasher", Liteon nejde vycist Orig FW celej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu