Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP rozbitý


Filip66

Otázka

CHci se zeptat co mam dělat když sem si flahoval psp slim a lite 2004 PB G a normalne flash 5.03 FW mi sel a kdyz sem si to predelal a flashl na 5.50FW tak se mi psp restartoval a kdyz ho zapnu tak sviti jen zelene svetylko a display je tmavy nevite co mam delat? vzali by reklamaci? pomocte prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
CHci se zeptat co mam dělat když sem si flahoval psp slim a lite 2004 PB G a normalne flash 5.03 FW mi sel a kdyz sem si to predelal a flashl na 5.50FW tak se mi psp restartoval a kdyz ho zapnu tak sviti jen zelene svetylko a display je tmavy nevite co mam delat? vzali by reklamaci? pomocte prosim

omg ty jsi tam házel 5.50GEN ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
píše že má PSP 2k a na krabici G, tudíš základovka 088v3 která nejde flashnout a má Brick, jestli ti tohle někde opraví netušim, jedině tak záruka... :)

no prave, a na tu přece 5.50Gen nejede a ve všech tutech je to napsáno, že na 3k a slimu s 088v3 5.50 gen nepofrčí, takže on buď neumí číst a je fakt trotl, nebo jsem ho špatně pochopil a on mluví o OFW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslim, ze neni co dal resit, zacinaji se tu shromazdovat posthunteri.

Proste to posral - hloupemu napovez (v tutorialech je jasne cervenym napsano na jakych deskach to nejde a v topicu pro zacatecniky a vsude jinde je i napsano, ze PSP s G ma v 90% novou zakladku) a chytreho kopni (brick).

Ted uz mu zbyva jen reklamace - rekni, ze se ti to stalo pri update na orig. fw a vyreklamuji ti ho. Daji ti tam nejnovejsi FW a nejnovejsi desku, takze jsi dojel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu