Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Sluchátka


PAtricz.eQ

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mám zkušenost se sluchátkama na PSP. Ale poněkud v jiné kategorii než je Koss Porta Pro. Z nejlevnějších co mám, jsou opravdu výborné Beyerdynamic DT831. Nevím ale, zdy se ještě dělají. Pokud to někdo myslí s poslechem vážně, tak bych to viděl někde sem.

Otázka ale samozřejmě je, zda s tím chceš i chodit ven. Jestli to máš jen na hraní a poslech zvuku u her, tak Koss Porta Pro je nadstandart. Další věc je impedance samotných sluchátek. Protože to ovlivňuje celkový dosažený výkon. PSP nemá nijak vysoký výkon. Jeslti chceš uzavřená nebo můžou být i otevřená sluchátka (Ty jsou zvukově lepší!). No a nakonec cena. Toť nejdůležitější věc si myslím. Pokud nemáš limity, tak doporučuji Sennheiser HD800. Mám je doma a zatím je to to nejlepší co jsem slyšel na sluchátka. Ovšem cena je tak 6-7x vyšší než cena PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nejvíce luxusní sluchátka jsou WeSC !!! 100% !!!! Zvuk naprosto vyvážený a kvalitní, basy i výšky na dost vysoké úrovni a cena, co říct.... Koukněte http://www.freshlabels.cz/wesc/holky/sluchatka/

aha...

muzes mi teda potom vysvetlit, proc jsi zakladal tenhle topic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám zkušenost se sluchátkama na PSP. Ale poněkud v jiné kategorii než je Koss Porta Pro. Z nejlevnějších co mám, jsou opravdu výborné Beyerdynamic DT831. Nevím ale, zdy se ještě dělají. Pokud to někdo myslí s poslechem vážně, tak bych to viděl někde sem.

Otázka ale samozřejmě je, zda s tím chceš i chodit ven. Jestli to máš jen na hraní a poslech zvuku u her, tak Koss Porta Pro je nadstandart. Další věc je impedance samotných sluchátek. Protože to ovlivňuje celkový dosažený výkon. PSP nemá nijak vysoký výkon. Jeslti chceš uzavřená nebo můžou být i otevřená sluchátka (Ty jsou zvukově lepší!). No a nakonec cena. Toť nejdůležitější věc si myslím. Pokud nemáš limity, tak doporučuji Sennheiser HD800. Mám je doma a zatím je to to nejlepší co jsem slyšel na sluchátka. Ovšem cena je tak 6-7x vyšší než cena PSP.

lol to mi netvď že si dal za takovou s prominutim píčovinu 25k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hmm. Proč zrovna až takhle? Každý má přece to svoje. Já mám poslech hudby. Ty sluchátka stojí 26 800Kč. A to se teď nebavím o celosvětově uznávané špičce Stax a jejich výrobcích. Je to mnohem drahší a ano, mám to taky doma. Né sice top, ale hned druhý model v řadě. Samozřejmě to chce odpovídající zesilovač a zdroj zvuku. Ale to již překračuje rámec tohoto fóra a tohoto treadu. Tak snad někdy jindy a jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu