Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

první xbox flashnutí


finch.cz

Otázka

Zdravím

jsem uplný noob, co se týká xboxu, před pár dny jsem si jej z hecu koupil na aukru a chtěl bych se zeptat, jak se dělá flash xboxu případně jestli to někdo dělá v ostravě. Před xboxem jsem měl ps2, ale to už je hodně dávno, ten mi nějaký k.k.t ukradl s i ogriginálkama, když jsem si jej nechal u taty.

Už jsem hledal i tady na foru, ale jak se zdá, tak prvnímu xboxu se snad nikdo nevěnuje, pokud jo, tak jsem to přehlídl a omlouvám se.

Taky bych se chtěl zeptat, jaký nejlepší cpu se dá do něj strčit? Vím, že má socket 370, takže snad nějaký tualatin p3? a kolik z vás tohle dělalo? vyplatí se to? teď si nejsem jistý, ale mám dojem, že se tam měla dát vyměnit i sdramka.

Děkuji všem za rozumné odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím

jsem uplný noob, co se týká xboxu, před pár dny jsem si jej z hecu koupil na aukru a chtěl bych se zeptat, jak se dělá flash xboxu případně jestli to někdo dělá v ostravě. Před xboxem jsem měl ps2, ale to už je hodně dávno, ten mi nějaký k.k.t ukradl s i ogriginálkama, když jsem si jej nechal u taty.

Už jsem hledal i tady na foru, ale jak se zdá, tak prvnímu xboxu se snad nikdo nevěnuje, pokud jo, tak jsem to přehlídl a omlouvám se.

Taky bych se chtěl zeptat, jaký nejlepší cpu se dá do něj strčit? Vím, že má socket 370, takže snad nějaký tualatin p3? a kolik z vás tohle dělalo? vyplatí se to? teď si nejsem jistý, ale mám dojem, že se tam měla dát vyměnit i sdramka.

Děkuji všem za rozumné odpovědi

1. Sekce prodám tam si vyber flashera.

2. Věnuje se tomu dost lidí.

3. Pokud se ti do toho podaří strčit jiný CPU nebo SDRAM tak sežeru svůj xbox :-)

Doporučení pročti si víc topiců je tu spousta informací .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mno, tak že si nedělám prdel s tím upgradem je jasně ukázáno tady:

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=532431
http://www.google.cz/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=xbox+upgrade+cpu

v sekci prodám sice jsou flashe, ale je jich tam tak hodně a navím mám dojem, že je většina na nový xbox, že bych u toho strávil snad týden, než bych někoho našel :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já měl za to,že PS3 a xbox maj speciálně dělaný procesory,takže nějaká výměna nepřipadá v úvahu.Navíc k čemu,když jsou všechny hry dělaný tak,aby fungovali plynule na tý sestavě co už ta krabice má.Nevymejšlejte bejkárny proboha.

btw. žádnej socket nemá,všechny čipy by měli bejt přiletovaný (nebo jak se tomu nadává) přímo na základní desce (i ram)

(kdyby to byl socket,tak socket 370 neměl 3 jádrový cpu a ani 2...takže prostě kravina co si zase někdo vymyslel :dozey:)

a jestli myslíš první xbox,tak se nauč vkládat do správných sekcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A k čemu mu bude vyměnit cpu,když je to konzole a rychlost mu to nezmění?jak píšu,na konzole jsou hry udělaný tak,aby chodily plynule....takže zbytečnost.Navíc těch peněz co by za to dal,ram,cpu,konzole atd.,tak by mohl mít x360 :lol:

//i kdyby,tak windows 95 či ten linux,zřejmě hodně stará distribuce,by jela plynule i na dosavadnim HW...Ale je to zbytečnost,co na něm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jak rikal sasan, chce to cist (navic nevim kde tady je nejaka sekce pro stary xbox)

proc delat upgrade? proc ctes knizky? aby ses preci neco dozvedel a navic, kdyz se podivas na ty odkazy ktere jsem dal vyse, tak zjistis i dalsi duvody, proc

a cena urcite nebude 5k jako se da sehnat x360, ale rekl bych neco do 2k za vsechno (i s konzoli)

-----------------

takze hrejte.cz uz neflasuji, nejaky dalsi tipy? pripadne navod, jak to udelat sam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu