Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Baň za US účet na Xbox Live


James XR

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ježiši už to tu říkám po několikátý, stát se to může ale stačí napsat nebo zavolat na MS a oni to odblokujou. Nikdy MS nebanuje za to, že jsi z ČR a vzhledem k tomu že pro čr udělala neoficiální toleranční prostor. Zase se tu potvrdilo pravidlo.

"Jedna bába říkala, že od jedné báby která má syna a jeho kamrád má otce který má Xbox 360 a dostal BAN za to, že byl registrovanej na LIVE a přitom neměl flash nic. Nepovídej, tak to jdu roznýst na CF..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na chatboxu bylo hodně lidí,co si stěžovalo že maj origo a maj ban.Ale dělejte si co chcete,je to vaše minus.Dostanete bany a budete mít po záruce,váš problém. :roll:

(to že pár lidí ban nedostalo neznamená,že microsoft je nedává,ale přeju ať se dostane i na vás)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dostal jsem BAN za to, že jsem se registroval jako UK sakra MS to jsou šmějdi. Vždit já jsem používal jenom originálky. Bože můj řekněte to všem!!

Promiň ale to je nahlavu. Registrovanej jsem přes dva roky, spousta ale fakt spousta lidí znám co jsou na LIVE ještě dýl a to o té čr jsem si jen tak z prstu nevycucal. Kdyby nebyli hloupý, mohli zavolat na MS do země kde jsou registrovaný a mohli to vyřešit. Jejich blbost, ne naše :)

//EDIT: jo já zapoměl, oni v jejich věku ještě neuměj anglicky tak to jo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na chatboxu bylo hodně lidí,co si stěžovalo že maj origo a maj ban.Ale dělejte si co chcete,je to vaše minus.Dostanete bany a budete mít po záruce,váš problém. :roll:

(to že pár lidí ban nedostalo neznamená,že microsoft je nedává,ale přeju ať se dostane i na vás)

Meles kraviny,nerikam,ze se to nemuze stat,ale nikoho neznam,kdo by dostal ban za registraci. Ja jsem dostal ban na flash xku,za pul hod.jsem pripojil xko s orig FW a ban jsem dalsi nedostal,kdyby to bylo za registraci,tak schytam dalsi!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu