Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz na vypalování her


jirkabboy

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Mám dotaz ohledně vypalování her. Všude se píše že se mají hry vypalovat na DVD+DL a já je vypaluju pouze na DVD-DL, protože + vůbec nejedou. Mám mechaniku Benq. Díky

Kde nejedou? O com pises? :roll: OMG...

Na X360 normalne na DVD+R DL, aj na minusky to ide, ale cez nejaky soft...neskusal som, pretoze ked je cena rovnaka, tak naco je potrebne spekulovat???

U teba je problem asi ten, ze si nepouzil aktivacny disk, alebo si hru neopatchoval!!! Tak tu nepis hluposti...prestuduj si forum!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale já jsem se neptal jakou máš ty xD

Napisal si: "No nebo je to taky tak, že jeho mechanika je stará a na dvd+r dl nenií vhodná nebo tak nějak."

Tak som ti odpisal, ze aj ja mam "staru mechaniku BENQ" ako on a ja s pluskami nemam problem! Chapes to vobec? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No a teraz sa priznam, ze som v rozpakoch. :cheesygrin: Vlastne ani neviem o com pisal na zaciatku. Ja som myslel, ze na konzole mu nejdu pluska...a ze ma mech BENQ. Z mojej strany to bude asi nedorozumenie :cheesygrin: Mohol napisat ze ma napalovacku Benq a nie iba mechaniku. Ja mam Benq v konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu