Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Je vůbec flashlý?????


2k8

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Kontroloval jsem si to v agbx360 a vše na 100% v pořádku a kámošovi to jede a mě né nevite co stím???:cry:

Podívej, musíš lépe popsat problém.. Jinak ti nikdo nepomůže. Začni asi tím, že ať ti řekne ten flasher nebo prodejce, co tam máš za firmware.. Pak už ti snad budeme schopný pomoct..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No.

Kupoval jsem si xko od Spacemana z jeho obchodu gamesparadise.cz.

A má fw 1.6.

Hru jsem já nevypaloval, ale pučil od kámoše který si to od nějakého flashera nechal vypálit.xD

No a ten problém je teda v tom, že jemu ta hra funguje a mě né.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No.

Kupoval jsem si xko od Spacemana z jeho obchodu gamesparadise.cz.

A má fw 1.6.

Hru jsem já nevypaloval, ale pučil od kámoše který si to od nějakého flashera nechal vypálit.xD

No a ten problém je teda v tom, že jemu ta hra funguje a mě né.

Aj kamarat ma 1.6?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vyzkoušel jsem Borderlands, GTA 4, Assassins Creed 2, COD 6, Batman: Arkham Asylum, a ještě NFS Undercover a nic nefunguje. X-(

GTA 4 a undercover by ti měly normálně fungovat.. To není ani 3WAVE. A konkrétně tyto dvě hry si vzal kde? Zeptej se toho, co ti je půjčil nebo prodal, zda to nějak patchoval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nevím to jistě ale originálky pokud vím fungujou i na flashnutém xboxu nebo se snad pletu?

přečti si to celé prosím tě, trošku mimo mísu... my řešíme jestli nemá jenom flash, nebo jestli má blbě zapsaný dvd key.. pokud by měl blbě zapsaný dvd key, nespustil by ani originalku !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu