Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde instalace na hdd


enemy.down

Otázka

Ahoj mam xko z hrejte.cz 14 dní(arcade verze) hry vypaluji 2,4-4x a žádný problém s načítáním vypalovaných dvd doposud nebyl

Nedávno jsem na Aukru koupil 120gb hdd a u každé hry(ať je to vypalená či originálka mi to píše tuto hlášku

http://www.anonym.to/?http://s2.imgupload.cz/img/-/81884/eoWaE/DSC00142.JPG

nevíte co s tím? hdd jsem v xku zkoušel formátovat, mám nejnovější dashboard a savy se mi na ten 120gb hdd ukládají normálně....takže předpokládam chybu v mechanice? díky za nápady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj mam xko z hrejte.cz 14 dní(arcade verze) hry vypaluji 2,4-4x a žádný problém s načítáním vypalovaných dvd doposud nebyl

Nedávno jsem na Aukru koupil 120gb hdd a u každé hry(ať je to vypalená či originálka mi to píše tuto hlášku

http://www.anonym.to/?http://s2.imgupload.cz/img/-/81884/eoWaE/DSC00142.JPG

nevíte co s tím? hdd jsem v xku zkoušel formátovat, mám nejnovější dashboard a savy se mi na ten 120gb hdd ukládají normálně....takže předpokládam chybu v mechanice? díky za nápady

To ti uplne na zaciatku instalovania vypise?

Hrat z mechaniky ide normalne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hrát z mechaniky jde normálně....zkoušel jsem asi 10 pálenek+jednu novou origos, kterou jsem mel u xka....

Normálně dam instal to hdd, naběhne instalace, je tam asi 1 minutu 0% a pak se objeví ta hláška

je to divný,když normální savy mi to hdd bere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mam podobný problém. Koupil sem si jetej xbox s 60gb HDD, na kterým už byly nějaký hry nainstalovaný, tak sem je vymazal - stejnětak jako stávající Gamer profil a teď když dám nainstalovat jakoukoli hru, co mám tak mi xbox hodí hlášku *This game Isn't suported to instal*. Flash mam 1.6 ...opravdu mi to nejde do hlavy. Pls HELP:cry:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já mam podobný problém. Koupil sem si jetej xbox s 60gb HDD, na kterým už byly nějaký hry nainstalovaný, tak sem je vymazal - stejnětak jako stávající Gamer profil a teď když dám nainstalovat jakoukoli hru, co mám tak mi xbox hodí hlášku *This game Isn't suported to instal*. Flash mam 1.6 ...opravdu mi to nejde do hlavy. Pls HELP:cry:.

muj skromny nazor je, za xbox dostal ban. Nic jinyho me nenapada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
muj skromny nazor je, za xbox dostal ban. Nic jinyho me nenapada.

kdyby dostal ban tak nema možnost instalace v nabídce ne :D podle mě je poškozenej disk a nebo špatně zapojenej ... zkus ho vyndat a znova připojit ke kon zoly ... možná by pomohl format disku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když je "Xko" Zabanovaný tak to nenabídne ani tu možnost instalace? Nechal sem na tom HDD nějaký dema co tam byly a hry typu Pac-man a jdou spustit v pohodě. Jen to nejde nainstalovat. Nemusí se něco nastavovat? Každopádně na orig. hře jsem to nezkoušel:)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když je "Xko" Zabanovaný tak to nenabídne ani tu možnost instalace? Nechal sem na tom HDD nějaký dema co tam byly a hry typu Pac-man a jdou spustit v pohodě. Jen to nejde nainstalovat. Nemusí se něco nastavovat? Každopádně na orig. hře jsem to nezkoušel:)).

To neviem, ci po bane uz nie je moznost vyberu instalacie, alebo je, ale nejde instalovat.

Ale ak dobre viem, tak tie hry, ktore uz boli pred banom nainstalovane, riadne funguju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kdyby dostal ban tak nema možnost instalace v nabídce ne :D podle mě je poškozenej disk a nebo špatně zapojenej ... zkus ho vyndat a znova připojit ke kon zoly ... možná by pomohl format disku

I kdyz dostanes ban, porad je polozka instalace k dispozici, jen to pise tu hlasku co napsal vyse. Vlastni zkusenost.... na 99% ban, kdyby si poradne cet, tak savy se ukladaji normalne, tudiz disk je funkcni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to je dobre :cheesygrin: Asi chlapec este nepocul o BANovani a veselo si konzolu s flashom pichol na Live a teraz hlada pricinu neinstalovania hier :cheesygrin: Ja som myslel, ze to uz kazdy pozna a ze aj tak mu nejde instalovat.

Tak tu bude nasledovat otazka, ci sa mu da pripojit na Live. Ak nie, tak chlapec zil asi niekde mimo (nasej planety) a zaklada tu nezmyselny topik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu