Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ban


davidv1468623429

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Někdo říká že jo, někdo že ne. Já osobně stojím za názorem, že jo, páč je v podmínkách registrace jasně napsáno, že nesmíš falšovat registrační údaje a ty je sfalšovat musíš, jinak se na live nepřipojíš ;)

Ale myslim si, že v součastný době se zaměřili na flash a ne na zemi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Osobně neznám Xbox a ani nevím, jak probíhá registrace. Ale vysvětlete mě jednu věc. Když tedy není u nás podporováno připojení na live, tak jak se tam mám asi dostat? To si jako nesmím zahrát online? Sorry, ale to by mě opravdu odradilo od jakékoli myšlenky o koupi této konzole. A to nemluvím o povinnosti platit měsíčně. No nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Osobně neznám Xbox a ani nevím, jak probíhá registrace. Ale vysvětlete mě jednu věc. Když tedy není u nás podporováno připojení na live, tak jak se tam mám asi dostat? To si jako nesmím zahrát online? Sorry, ale to by mě opravdu odradilo od jakékoli myšlenky o koupi této konzole. A to nemluvím o povinnosti platit měsíčně. No nevím.

Je to postavený na hlavu, prodávaj tu konzole a live neni..

Jeden z důvodů, proč jsem přešel na ps3 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
haha, ze ses neozval, kdyz jsem tu mel thread asi 3 tejdny, aby se mi ozval aspon jeden konkretni clovek, kterymu se toto stalo. Neozval se NIKDO. Takze "spousta kamaradu" je pro me totez jako "jedna pani povidala"

Srry nevšiml sem si :D ale opravdu je možnost dostat ban jen za to že si připojený z ČR. Dobře né spousta...to sem přehnal :D ale pár lidem se to už stalo...

EDIT : A navíc...většina lidí tady hrajou pálenky po netu :D čili se zmenšuje šance, že by někdo viděl tvůj post, nehrál pálenky a dostal BAN :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Proc by potom blokovali prez ip adresu jen par veci z live, kdyz uz by jim to tak vadilo ze z cr hrajeme na live, tak by mohly zablokovat ip pro celou cr na celej live a mely by pokoj. Navic ban muzete dostat i za spoustu dalsich veci jako je nadavani, cheatovani, zneuzivani chyb her atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu