Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSNabler Final - hraní multiplayerových her přes PSN - přidány nové patche pro hry


ice22222

Recommended Posts

  • Odpovědi 168
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zkousel sem rozjet LittleBigPlanet eu...

Na PC sem se zaregistroval na PSN

Na PSP kdyz otevru PSN napise chybu : A connection error has occurred. (805F0005) "Pokud je to chyba pripojeni tak sem debil, ale net i vetsina ostatniho jede sice pomalu ale jede"

Nainstaloval sem PSNabler a podle navodu nainstaloval pluginy

Dam v LittleBigPlanet go online a napise abych registroval psp na PSN.

FW: 5.03 GEN-B (Full)

PSP: 3004 piano black

Verze zakl. desky: Brite (03g) TA-090 v2

Nevim jestli je to FW nebo delam neco spatne :-(

THX za kazdou odpoved, rovnez kdyz pomuze, pocitejte s Thanks ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si musis ulozit ten profil co mas do psp... pokud ten PSN profil nemas v psp, tak ti to nepojede

LBP ale myslim stejne online nejede... jinak kdyz ti to nabidne registraci, tak ti to musi nabidnout prihlaseni (ve hre) a pokud ne, tak v menu psp najed na psn a tam se prihlas a daj si ucet zapamatovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si musis ulozit ten profil co mas do psp... pokud ten PSN profil nemas v psp, tak ti to nepojede

LBP ale myslim stejne online nejede... jinak kdyz ti to nabidne registraci, tak ti to musi nabidnout prihlaseni (ve hre) a pokud ne, tak v menu psp najed na psn a tam se prihlas a daj si ucet zapamatovat

No jasny, ale problem je, ze kdyz dam v PSP to PSN, tak mi to vyhodi chybu v pripojeni, takze se k zadnymu prihlaseni ani nedostanu....

Koukal sem na net na SONY a tam je i nejak soubor ke stazeni, kterej pak mam dat nekam do PSP a je to snad misto ty registrace v PSP, ale taky tam psali i neco o tom ze budu muset mit update FW, tak sem na to hodil bobek a ani to nezkousel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mi to nak nejde zkoušel sem resistance a napsalo mi to ze se musim prihlasit na PSN......tak sem si na kompu udělal registraci a pak na psp sem se zkoušel přihlasit a furt se tomu něco nelibilo....tak sem zkousel udelat si novou registraci na psp a furt to mělo naky hlašky a nakonec sem pohořel na tom ID...to bude asi to jmeno ve hre,ale nic mi to nevzalo...tak muzete nekdo naspat priklad nicku kterej by sel jak tam musi bejt v menu snad aspon jedno cislo,velky pismeno a tak...nevzalo mi to to jako tam je že ID musi mit 3-16 znaku a pak jeste neco ale to nevim...a kdyz se teda prihlasim na to PSN tak pak uz normal pustim v res. infrastucture a pojede to online joo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mi to nak nejde zkoušel sem resistance a napsalo mi to ze se musim prihlasit na PSN......tak sem si na kompu udělal registraci a pak na psp sem se zkoušel přihlasit a furt se tomu něco nelibilo....tak sem zkousel udelat si novou registraci na psp a furt to mělo naky hlašky a nakonec sem pohořel na tom ID...to bude asi to jmeno ve hre,ale nic mi to nevzalo...tak muzete nekdo naspat priklad nicku kterej by sel jak tam musi bejt v menu snad aspon jedno cislo,velky pismeno a tak...nevzalo mi to to jako tam je že ID musi mit 3-16 znaku a pak jeste neco ale to nevim...a kdyz se teda prihlasim na to PSN tak pak uz normal pustim v res. infrastucture a pojede to online joo....

To ID je tvoje. Pokud uz ses na PSN registrovanej tak je to to ID ktery si tam zadaval. Tusim ze bud tvuj celej email (ale o tom pochybuju), nebo spis tvuj nick (prezdivka) a pokud jsi jeste nezadaval tak novy a musi mit jak jsi psal urcitou delku a alespon jedno cislo myslim.

Ja se ale porad nemuzu v psp na PSN prokousat pres tu chybovou hlasku s pripojenim. Myslite ze by to mohlo bejt zpusobeny pomalym pripojenim kdyz treba browser funguje???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu