Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSNabler Final - hraní multiplayerových her přes PSN - přidány nové patche pro hry


ice22222

Recommended Posts

  • Odpovědi 168
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

když kliknu na sing up playstation network tak se mi to pripojuje takovy to kontrolovani IP adresy atd a pak mi to hodi error "A connection error has occured (805F0005)

co mám špatně?tento error mi to hází i bez pluginu.....ale jinak mi v psp net jde¨¨

EDIT://tak už jsem na to nějak přišel ale když mi to nehodí error stim že se nejde připojit tak to hodí error že musim updatovat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Syphon Filter combat ops FUNGUJE!! našel jsem na internetu funkční hru pro INFRASTRUKTURE Odkaz na stažení!!

me to teda nefaka :ziped: nevim jestli delate neco extra po nainstalovani psnenableru, ale ja to instalnu, resetuju psp, pustim hru a nic, o5 to pise, ze je potreba update...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popiš přesně postup, jak si to instaloval, jak si to spouštěl, kde si to stahoval atd. (v zájmu nás všech)

Stáhl jsem si http://www.edisk.cz/stahni/79636/Syphon_Filter_Combat_Ops.cso_42.74MB.html

a dal do složky ISO

Co se týče PSNABLERU tak si stáhni tady http://www.edisk.cz/stahni/38105/PSNabler_final.zip_570.29KB.html

rozbal, dej na kartu, v PSP/GAME spusť, dej instal všechny tři řádky, exit

potom v recovery menu plugins psnabler.prx na enabled a je to(musíš mít učet na psn)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a treba jestli ses prihlasil na PSN uz v menu a nebo az ve hre, nebo jakej mas ISO mod a taktovani procesoru ?

na PSN až ve hře ale musíš mít účet na psn(jde si ho založit i s cfw), UMD mod ma M33, procesor na 333 a mám cfw 5.50 GEN-D(full) to je asi D2? nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu