Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSNabler Final - hraní multiplayerových her přes PSN - přidány nové patche pro hry


ice22222

Recommended Posts

  • Odpovědi 168
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

"Proč mu to sakra funguje a mě ne? Spoustě lidí to ale taky nefunguje. To člověka potěší..." (Himler :D

Nemůže to být tim genem? Skusil bych to, ale jsem na to moc línej

P.S. Skusil jem také vypnout všechny pluginy (samozřejmě kromě PSNabler) a pořád nic

"Proč mu to sakra funguje a mě ne? Spoustě lidí to ale taky nefunguje. To člověka potěší..." (Himler :D

Nemůže to být tim genem? Skusil bych to, ale jsem na to moc línej

P.S. Skusil jem také vypnout všechny pluginy (samozřejmě kromě PSNabler) a pořád nic

EDIT: tak nakonec jsem překonal svoji lenost a dal tam D2 a už by to asi fachalo, kdybych neměl router nastavene na TKIP zabezpešení viz.

Dlouhou dobu se mi nepodarilo plugin rozchodit, az ted jsem se docetl na jednom zahranicnim foru, ze nejakym zahadnym zpusobem nepodporuje WPA TKIP zabezpeceni Wi-Fi ... takze stacilo zmenit nastaveni routeru na WEP a vse funguje. To kdyby nekdo mel podobny problem ;)

Jak to mám pls předělat?

EDIT: lol sry asi jsem si splet qoute s edit... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: tak nakonec jsem překonal svoji lenost a dal tam D2 a už by to asi fachalo, kdybych neměl router nastavene na TKIP zabezpešení viz.

Jak to mám pls předělat?

Ja jsem si na netu nasel navod k mymu routeru, viz. http://www.ovsem.net/hardware/hratky-s-routerem-d-link-di-524-aneb-nastavujeme-vlastni-sit/.

Staci mi zadat do prohlizece adresu 192.168.0.1 a mam tam veskere nastaveni ... takze bud to zkus takhle, nebo jestli mas jinej router, najdi k nemu navod ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, taky bych chtěl poprosit o radu. Mám 5.03 Gen C (full), udělal jsem si registraci přes comp na PSN, pak tam byl nějakej prográmek ke stažení, aby se vlastně ten účet nahrál do PSP, ale tam mi to zahlásilo, že musím upgrate na 6.00 a víc, tak jsem to ukončil.

A na psp při najetí na PSN, mi to zahlásí chybu: A connection error has occurred (805F0005).

Tak nevim, jak to udělat. Zkoušel jsem ten Buzz kviz, tam mi hlásí, že se mám zalogovat na PSN. Jde mi o to, abych si mohl zahrát aspoň ty podporovaný hry, ale nevim jak hodit to nastavení do PSP. Prosím o každou radu, díky moc :cry: :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Originally Posted by psp.novinky.org

Někteří z vás již zaregistrovali, že po dnešní aktualizaci PlayStation Network mají zamezen přístup ke všem online službám sítě Sony, včetně PlayStation Store, a také online hraní na jejích serverech. Nově se toto omezení týká také všech majitelů PSP s custom firmwarem 5.50 GEN, ale i s oficiálním firmwarem nižším než 6.00.

A stejně jako po červencové aktualizaci, tak ani nyní nelze na PSP s custom firmwarem obejít přiopjení k PSN aktivací funkce "Use version.txt" v Recovery menu, a to ani s použitím souboru version.txt z aktuální verze oficiálního firmwaru 6.00, nebo 6.10.

updfw.jpg

Avšak připojení PSP s CFW k aplikaci MediaGo lze oklamat použitím pluginu USB Version Fake, nebo aktivací funkce "Use version.txt" v Recovery menu s použitím souboru version.txt z aktuální verze oficiálního firmwaru, což umožňí alespoň stahování a nakupování na PlayStation Store.

Majitelům PSP s oficiálním firmwarem pak samozřejmě pomůže aktualizace na vyšší verzi.

takze to nikomu nejde a nedelejte z nas dementy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka, jede PSNabler na 5.00 M33-6 ? :cheesygrin: vytvořil sem si na PSP účet ale pak mi to napsalo že potřebuju updatnout FW, a pak sem stáhl SOCOM a zkusil infrastructure (nvim teda jestli už to je spuštěný) a taky mi to napsalo (chystam se updatovat ale mam teĎ pokažený nabíjení takže nechci aby se mi to během toho vyplo :cheesygrin:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu