Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zamrzání PSP


Skimer

Otázka

Zdravím, v posledních pár dnech mi začlo zamrzat PSP ... hraju např. GTA CHW a někdy hned při spuštění, někdy po 15min PSP zamrzne...někdy hned když ho zapnu tak taky, pak nejde asi minutu zapnout...nepomohla ani aktualizace FW. Nevíte čím by to mohlo být? Díky za odp.... :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Proč by mělo být nastaveno default? Může být i 333/166.

Pokud budeš mít nastavenej takt 333 MHz, tak ti baterka moc nedlou vydrží :roll: Defaultní nastavení taktu procesoru je 222 MHz a je to rovnováha mezi potřebnym výkonem a nižší spotřebou baterie ... samozřejmě, že si tam můžeš dát 333 MHz, ale je to zbytečný :P

//EDIT: Nevim, je to možný :) Já jsem nikdy nic takovýho nezaregistroval, ale třeba je to pravda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1.) Zkontroluj si takt procesoru (Má být nastaveno Default)

2.) Nemáš Fake kartu? Zamrzá ti to i v XMB menu?

3.) Naformátuj Flash 1 (Recovery menu -> Advanced -> Format flash1 and reset settings)

default mam, fake kartu 100% nemam, flash jsem naformatoval a v noci to v praci testnu...dik zatim...dam vedet jestli uz to frci :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak už jsem z části přišel na závadu dělá to buď pam. karta nebo čtečka...když psp připojím k PC a chci naformatovat kartu z PC tak to nedojede do konce a PSP se sekne...to same jako pri hrani...ale kdyz jsem pustil film z UMD tak hral 3x dokola a nic se nestalo...nevim jak to mam ted zkusit...druhou kartu nemam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu