Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Left 4 Dead 2


rytmy

Recommended Posts

okrem TF2 som všetko prešiel pohodička aj dokonca L4D aj MW2 som kupil potom origoš kôli MP ale ten L4D 2 ma fakt sere

Myslim, že se určitě vyplatí investovat do těhlech her.. Navíc po čase bývaj levnější, viz. Left 4 Dead za 250,- Kč nebo Orange box stejně tak. Navíc TF2 je na steamu k dostání za nějakých 7,50 éček..

Co dodat, "Za málo peněz, hodně muziky."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám verzi L4D2 nejakou upravenou,že mi jde jen singlplayer,a musi se startovat přes nejakej launger,ale na odreagování to stačí...občas spadne,když začnu bojovat s mačetou :lol: a nemusim to instalovat,ptze je to jen 5GB slozka s tema souborama....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám verzi L4D2 nejakou upravenou,že mi jde jen singlplayer,a musi se startovat přes nejakej launger,ale na odreagování to stačí...občas spadne,když začnu bojovat s mačetou :lol: a nemusim to instalovat,ptze je to jen 5GB slozka s tema souborama....

jestli ti to pada tak zkus jiny crack mne to taky padalo s takanou a s motorovkou dal jsem jinej crack a uz to funguje

a investice do takovyhle her se vyplati ty nikdy neomrzej ikdyz sem uz 2x dohral MW2 furt mam sklony ji poustet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu